A A A

Gümüşhane’de Meal Sınavı için stant açıldı

Eklenme : 2016-11-23 22:35

GÜMÜŞHANE - Kur’an Nesli Platformu tarafından ülke genelinde yapılacak olan Meal Sınavı için Gümüşhane Üniversitesinde sınava kayıt ve bilgilendirme amaçlı stant açıldı.

Gümüşhane’de Meal Sınavı için stant açıldı

Kur’an Nesli Platformu Doğu ve Karadeniz Koordinatörlüğü tarafından Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi binasında sınava kayıt ve bilgilendirme standı açıldı.

Platformun tüm Türkiye'de düzenleyeceği ‘Kur’an Nesline Meal Sınavı’ için hem bilgilendirme ve hem de kayıt yapma amacı ile açılan satanda öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği belirtildi.

Platform gönüllüsü öğrenciler tarafından açılan stant hakkında bilgi veren Mesut Özmen, "Allah'a hamdolsun ki Kur’an’a olan aşkımızı her yere ulaştırıyoruz. Ülke genelinde yapılacak olan sınavdan öğrenci kardeşlerimizin de istifade etmesi ve bu hayırlı işe katkıda bulunmak için stant açtık. Şunu belirtmek gerekir ki, Kur’an Allah’ın bize gönderdiği en büyük mesajdır. Dolayısıyla bu amaçla sınava girecek olan herkes Allah katında mükâfatını alacaktır inşallah. İnşallah önümüzdeki zamanlarda da elimizden geleni yapacağız ve bu sevdayı her yere ulaştırmak için gayret edeceğiz" ifadelerine yer verdi. (Yusuf Bingöl-İLKHA) YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Ergani'den Suriye'ye 2 TIR insani yardım

Ergani'den Suriye'ye 2 TIR insani yardım

2017-05-22 21:37:54

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde hayırsever vatandaşlar tarafından toplanan 2 TIR yaşam malzemesi Suriye’ye gönderildi.

Batman'da ağaca asılı ceset bulundu

Batman'da ağaca asılı ceset bulundu

2017-05-22 21:19:37

Batman’da bir ağaçlık alanında ağaca asılı halde bir ceset bulundu.

Köprüden uçan otomobildeki 2 kişi yanarak can verdi

Köprüden uçan otomobildeki 2 kişi yanarak can verdi

2017-05-22 20:41:05

Kızıltepe-Viranşehir Karayolu'nda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, köprüden uçarak yere çakılıp alev aldı. Kazada 2 kişi yanarak hayatını kaybetti.

TÜM HABERLER

Van’da yol genişletme ve kaldırım çalışması

Van Büyükşehir Belediyesi, kentin ulaşımını rahatlatmak amacıyla merkezde bulunan Şerefiye Caddesi'nde bölünmüş yol çalışmasına başladı.

Ebu Merzuk: Amerika İsrail'in işgaline ortaktır

Hamas Siyasi Birimi üyelerinden Musa Ebu Merzuk, ABD'nin İsrail'in işgaline ortak olduğunu, işgal rejimini Filistin halkına karşı para ve silahla desteklediğini söyledi.

"İslamofobik nefret suçlarının ilkokullara kadar inmiş olması endişe vericidir"

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen "Yurtdışı Din Hizmetleri" konferansında konuşan Mehmet Görmez, "İslamofobik nefret suçlarının ilkokullara kadar inmiş olması endişe vericidir"

Gaziantep’te gazetecilere eğitim

Gaziantep’te gazetecilere yönelik grafik tasarım ve sayfa düzeni, haber yazım tekniği ile kamera ve fotoğraf çekim teknikleri konularında eğitim verilecek.

"Hayırseverlerden uzanacak bir yardım eli bekliyoruz"

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde tek gözlü odada yaşayan 5 kişilik aile kendilerine uzanacak bir yardım eli bekliyor.
TÜM HABERLER
Kod Center