A A A

Gümüşhane’de Meal Sınavı için stant açıldı

Eklenme : 2016-11-23 22:35

GÜMÜŞHANE - Kur’an Nesli Platformu tarafından ülke genelinde yapılacak olan Meal Sınavı için Gümüşhane Üniversitesinde sınava kayıt ve bilgilendirme amaçlı stant açıldı.

Gümüşhane’de Meal Sınavı için stant açıldı

Kur'an Nesli Platformu Doğu ve Karadeniz Koordinatörlüğü tarafından Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi binasında sınava kayıt ve bilgilendirme standı açıldı.

Platformun tüm Türkiye'de düzenleyeceği ‘Kur'an Nesline Meal Sınavı' için hem bilgilendirme ve hem de kayıt yapma amacı ile açılan satanda öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği belirtildi.

Platform gönüllüsü öğrenciler tarafından açılan stant hakkında bilgi veren Mesut özmen, "Allah'a hamdolsun ki Kur'an'a olan aşkımızı her yere ulaştırıyoruz. Ülke genelinde yapılacak olan sınavdan öğrenci kardeşlerimizin de istifade etmesi ve bu hayırlı işe katkıda bulunmak için stant açtık. Şunu belirtmek gerekir ki, Kur'an Allah'ın bize gönderdiği en büyük mesajdır. Dolayısıyla bu amaçla sınava girecek olan herkes Allah katında mükâfatını alacaktır inşallah. İnşallah önümüzdeki zamanlarda da elimizden geleni yapacağız ve bu sevdayı her yere ulaştırmak için gayret edeceğiz" ifadelerine yer verdi. (Yusuf Bingöl-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Batman’da ‘Namaz’ ile tanıştırılan 3 bini aşkın çocuk için program düzenlendi

Batman’da ‘Namaz’ ile tanıştırılan 3 bini aşkın çocuk için program düzenlendi

2017-08-20 23:06:07

Kur'an Nesli Platformu tarafından ilan edilen "Ağustos Ayı Namaz Ayı" etkinlikleri kapsamında iki haftada namaz eğitimini başarıyla tamamlayan 3 bini aşkın çocuk için Batman’da program düzenlendi.

İçişleri Bakanı Soylu Siirt’te

İçişleri Bakanı Soylu Siirt’te

2017-08-20 22:38:13

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bir dizi temaslarda bulunmak üzere Siirt’e geldi.

Yoldan çıkan araç kayalıklara çarptı: 2 yaralı

Yoldan çıkan araç kayalıklara çarptı: 2 yaralı

2017-08-20 21:27:06

Mardin’de seyir halindeki aracın yoldan çıkması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Bingöl’de 123 göçmen yakalandı

Bingöl’ün Solhan yapılan yol kontrollerinde 123 göçmen yakalandı.

Bitlis Kalesi turizme açılmayı bekliyor

Pamukkale Üniversitesi tarafından 2004 yılında başlatılan kazı çalışmaları nedeniyle yerli ve yabancı turizme kapatılan tarihi Bitlis Kalesi'nde, bir an önce çalışmaların bitirilerek turizme açılması bekleniliyor.

Tatlı imalatçıları yükselen fıstık fiyatlarına tepkili

Türkiye'nin önemli tatlı üretim merkezlerinden olan Diyarbakır'da, fıstık fiyatlarındaki artışa tatlı imalatçıları tepki gösteriyor.

Kayapınar ve Yenişehir kaymakamları değişti

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ve Yenişehir ilçe kaymakamlarının yerleri değişti.

"Biz sağ oldukça bu acı yüreğimizden çıkmaz"

Gaziantep’te geçtiğimiz yıl bir kına gecesinde gerçekleştirilen canlı bomba saldırısında hayatını kaybedenlerin yakınları, olayın yıl dönümünde yakınlarının kabrini ziyaret etti.
TÜM HABERLER