A A A

Gümüşhane’de Meal Sınavı için stant açıldı

Eklenme : 2016-11-23 22:35

GÜMÜŞHANE - Kur’an Nesli Platformu tarafından ülke genelinde yapılacak olan Meal Sınavı için Gümüşhane Üniversitesinde sınava kayıt ve bilgilendirme amaçlı stant açıldı.

Gümüşhane’de Meal Sınavı için stant açıldı

Kur’an Nesli Platformu Doğu ve Karadeniz Koordinatörlüğü tarafından Gümüşhane Üniversitesi İlahiyat Fakültesi binasında sınava kayıt ve bilgilendirme standı açıldı.

Platformun tüm Türkiye'de düzenleyeceği ‘Kur’an Nesline Meal Sınavı’ için hem bilgilendirme ve hem de kayıt yapma amacı ile açılan satanda öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği belirtildi.

Platform gönüllüsü öğrenciler tarafından açılan stant hakkında bilgi veren Mesut Özmen, "Allah'a hamdolsun ki Kur’an’a olan aşkımızı her yere ulaştırıyoruz. Ülke genelinde yapılacak olan sınavdan öğrenci kardeşlerimizin de istifade etmesi ve bu hayırlı işe katkıda bulunmak için stant açtık. Şunu belirtmek gerekir ki, Kur’an Allah’ın bize gönderdiği en büyük mesajdır. Dolayısıyla bu amaçla sınava girecek olan herkes Allah katında mükâfatını alacaktır inşallah. İnşallah önümüzdeki zamanlarda da elimizden geleni yapacağız ve bu sevdayı her yere ulaştırmak için gayret edeceğiz" ifadelerine yer verdi. (Yusuf Bingöl-İLKHA) YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Vali Aksoy'dan veda yemeği

Vali Aksoy'dan veda yemeği

2017-06-28 23:43:20

​Kocaeli Valiliğine atanan Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy veda yemeği verdi.

Diyarbakır’da TOMA’ya bombalı saldırı

Diyarbakır’da TOMA’ya bombalı saldırı

2017-06-28 22:48:28

​Diyarbakır’da TOMA’ya yapılan ses bombalı saldırıda bir kişi yaralandı.

Şırnak'ta 6 PKK'li teslim oldu

Şırnak'ta 6 PKK'li teslim oldu

2017-06-28 22:43:42

​Şırnak'ın Silopi ilesinde 6 PKK'linin teslim olduğu bildirildi.

TÜM HABERLER

Bayramda hayvanat bahçesini 38 bin 500 kişi ziyaret etti

Türkiye’de ilk, Avrupa’da ikinci ve dünyada ise dördüncü sırada yer alan Gaziantep Hayvanat Bahçesi’ni Ramazan Bayramı’nda çoğunluğu çevre illerden olmak üzere 38 bin 500 kişi ziyaret etti.

Sosyal yardım alanları istihdam edenlere sigorta prim desteği

Sosyal yardım alanların istihdam teşvikine yönelik yapılan bir düzenleme ile işverenlere sigorta prim desteği sağlanacak.

Dicle Elektrikten uyarı

Dicle Elektrik Mardin İl Müdürlüğü, dikkat edilmemesi durumunda Kızıltepe’de elektrik şebekesinin devre dışı kalabileceğini belirtti.

Anız yakanlara para cezası kesilecek

Anız yangınlarıyla ilgili uyarılarda bulunan Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, anız yakanlar hakkında para cezasının kesileceğini bildirdi.

Van'da Ramazan Bayramı trafik kazası bilançosu: 35 yaralı

Van İl Sağlık Müdürlüğü, 3 günlük Ramazan Bayramı'nda meydana gelen trafik kazalarında 35 kişinin yaralandığını bildirdi.
TÜM HABERLER