A A A

Güvenlik gerekçesiyle kapatılan yol esnafı mağdur ediyor

Eklenme : 2016-10-17 17:17

MERSİN - Mersin’in Tarsus ilçesinde esnaflık yapan Mehmet Emin Kanlıpıçak, polis karakolun güvenliği için kapatılan yollardan dolayı iflas eşine geldiklerini söylediler.

Güvenlik gerekçesiyle kapatılan yol esnafı mağdur ediyor

Mersin'in Tarsus ilçesi Şelale Caddesi Fevzi Çakmak Polis Karakolun karşısında iş yeri bulunan Kanlıpıçak, polis karakolunun kendi güvenliği için kapattığı yollardan dolayı iflas eşine geldiklerini söyledi.

Bombalı araçlar ile polis karakollarına saldırılar yapılmasından dolayı birçok kent merkezinde bulunan polis karakollarının bulunduğu yerler beton bloklarla örülüyor ve buralardan gidiş-gelişe izin verilmiyor.

İki aydır yolların kapanmasından dolayı iş yapamadıklarını belirten Kanlıpıçak, "Kira ve senetlerimizi ödeyemiyoruz. Borçlarımız birikti. İş yerinde bir şeyimiz kalmadı. Müşteriler gelemiyor. Bunun için Kaymakama ve Emniyet Müdürlüğüne gittim. Ama kimse yardımcı olmadı. İçişleri Bakanlığına yazı yazdık. İşlerimiz yüzde yüz düşmüş durumda. Sabah iş yerini açıyoruz ama gelen müşteri yok. Bütün esnaf mağdur olmuş, işlerimizin eski haline dönmesini istiyoruz." dedi (Emrah Deniz/ M. Hüseyin Temel-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kuveyt'te

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kuveyt'te

2017-07-23 21:14:48

Suudi Arabistan'daki temaslarını tamamlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt'e geçti.

Silopi'de 4 PKK'li teslim oldu

Silopi'de 4 PKK'li teslim oldu

2017-07-23 20:56:45

Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak'ın Silopi ilçesinde 4 PKK'linin teslim olduğunu bildirdi.

YÖK Başkanı Saraç'tan taziye mesajı

YÖK Başkanı Saraç'tan taziye mesajı

2017-07-23 20:42:40

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden ŞÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Nuri Nas için taziye mesajı yayımladı.

TÜM HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suud Kralı Selman ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suud Kralı Selman Bin Abdülaziz ile bir araya geldi.

Siyonist işgalciden küstah açıklama: Detektörler kalacak!

Siyonist işgalcilerin sözde Bölgesel İşbirliği Bakanı Tzachi Hanegbi, Mescid-i Aksa'nın etrafına yerleştirilen metal detektörlerinin kaldırılmayacağını açıkladı.

Şırnak'ta bulunan cesedin kimliği belirlendi

Şırnak' bağlı İkizce köyü mevkiinde bulunan ve kime ait olduğu bilinmeyen erkek cesedinin kimliği Adli Tıptan gelen rapor doğrultusunda belirlendi.

Şifa kaynağı dut pekmezi

Anadolu’nun dört bir yanında farklı yöntemlerle yapılan ve içerdiği vitaminlerden dolayı birçok hastalığa şifa olan dut pekmezinin üretimine Bingöl'de başlandı.

Kalp krizi geçiren ŞÜ Rektörü Nas hayatını kaybetti

Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Nuri Nas, geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
TÜM HABERLER