A A A

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanlığından İl Milli Eğitim Müdürüne ziyaret

Eklenme : 2016-09-28 17:49

BİLECİK - HÜDA PAR Bingöl İl Başkanlığından bir heyet, Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Engin’i makamında ziyaret etti.

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanlığından İl Milli Eğitim Müdürüne ziyaret

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin'i makamında ziyaret eden HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Hamdullah Tasalı ve beraberindeki heyet, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Ziyarette, okullarda eğitimin yanı sıra aşılması gereken farklı bazı sorunların da olduğunu belirten Tasalı, bu sorunların başında okullardaki mescit problemi, okul önlerinde satılan uyuşturucu madde, karma eğitim ve ana dilde eğitimin geldiğini söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Engin ise, eğitimciler olarak görevlerinin çocukları ve gençleri topluma faydalı birer birey olarak yetiştirmek olduğunu belirterek, "Bu konuda sadece devlet değil, siyasetçiler, STK'lar, aileler ve veliler de eğitime yeterince destek vermeli, okullarını sahiplenmelidirler." dedi.

Engin, ziyaretlerinden dolayı HÜDA PAR heyetine teşekkür ederek, kendisine takdim edilen HÜDA PAR Eğitim İşleri Başkanlığı'nın hazırlamış olduğu ‘Milli Eğitim Müfredatı İnceleme Raporu' için de teşekkür etti ve raporu inceleyeceğini söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Engin, ardından HÜDA PAR heyetine 15 Temmuz darbe girişimini anlatan resim sergisini gezdirdi. (Nihat Kanat- İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

"Kudüs özgürlüğüne kavuşuncaya kadar mücadeleye destek vermeliyiz"

2017-07-21 15:02:08

Siyonist İsrail'in Filistinlilere yönelik zulümlerine tepki gösteren HÜDA PAR Mazıdağı İlçe Başkanı, Kudüs özgürlüğüne kavuşuncaya kadar mücadeleye destek vermenin Müslümanların boynunun borcu olduğunu belirtti.

"Siyonistlerin saldırganlığı Müslümanların birbirleriyle uğraşmasındandır"

2017-07-21 13:36:05

Terör rejimi İsrail'in zulümlerine tepki gösteren HÜDA PAR Nusaybin İlçe Başkanı, Siyonistlerin bu saldırganlığının Müslümanların birbirleriyle uğraşmasından kaynaklandığını belirtti.

HÜDA PAR'dan İslam ümmetine birlik çağrısı

HÜDA PAR'dan İslam ümmetine birlik çağrısı

2017-07-20 11:43:47

Bitlis'e gelen HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı M. Bahattin Temel, İslam ümmetine; aralarında bulunan manasız, asılsız, temelsiz ihtilafları bırakarak, asıl hedeflerine kitlenmeleri çağrısında bulundu.

TÜM HABERLER

Elazığ’da 4 kişi FETÖ üyeliğinden tutuklandı

Elazığ merkezli Bitlis ve İzmir'de gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 10 şüpheliden 4’ü tutuklandı.

Batman’da "inşaat ve tarım" fuarı düzenlenecek

​Batman’da "1. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı" ile "1. İnşaat, Mobilya ve Dekorasyon Fuarı" yapılacağı bildirildi.

Ege'de 5 büyüklüğünde bir deprem daha

Ege'de 5 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

Muş'ta bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı

​Muş'ta bomba ve el yapımı patlayıcı düzeneği alan bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı, PKK'liye yardım yataklık yapan 6 şüpheli gözaltına alındı.

"Ümmet birlik olmadığı sürece Müslüman kanı akmaya devam edecektir"

​Siyonist terör rejimi İsrail’in Mescid-i Aksa'yı ibadete kapatıp, Müslümanları katledilmesine tepki gösteren HÜDA PAR Derik İlçe Başkanı, İslam ümmetinin birlik olamadığı müddetçe Müslümanların kanının akmaya devam edeceğini söyledi.
TÜM HABERLER