A A A

Mersin’deki Yusufi ailelerden kurban bağışı

Eklenme : 2016-09-12 17:46

MERSİN - Cezaevinde yakınları bulunan Mersin’deki Yusufi aileleri Mustazaflar Cemiyeti Mersin Şubesi’ne kurban bağışında bulundu.

Mersin’deki  Yusufi  ailelerden kurban bağışı

Cezaevinde tutuklu bulunan Ali Rıza Yönden’in Mersin’de ikamet eden abisi İzzet Yönden ile tutuklu M. Tahir Baran’ın abisi Abdulkadir Baran, Mustazaflar Cemiyeti Mersin Şubesi’ne kurban bağışında bulundu.

Kurban bağışını Mustazaflar  Cemiyeti Mersin Şubesi Başkanı Ercan Fidan teslim aldı. Yusufi ailelere teşekkür eden Fidan şöyle konuştu:

“Rabbim bağışladığınızı kurbanı cezaevinde bulunan Yusufi mahkumların adalet ile yeniden yargılanmalarına ve özgürlüklerine kavuşmalarına vesile kılsın. Kurbanlarımızı dernek olarak bayramın ikinci günü toplu olarak kesiyoruz ve ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. İnşallah bayramın ikinci günü sizi de aramızda görmek istiyoruz.”  (İLKHA)

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Dışişleri Bakanlığı Venezuela’daki saldırıları kınadı

Dışişleri Bakanlığı Venezuela’daki saldırıları kınadı

2017-06-28 16:28:10

Venezuela'da Anayasa Mahkemesi ile İçişleri, Adalet ve Barış Bakanlığı binalarına yapılan saldırılara ilişkin açıklama yapan Dışişleri Bakanlığı saldırıları kınadı.

Saman yüklü traktör devrildi: Bir ölü

Saman yüklü traktör devrildi: Bir ölü

2017-06-28 15:45:32

Batman'da saman yüklü traktörün devrilmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti.

Şehadetinin 92’nci yıldönümünde Şeyh Said

Şehadetinin 92’nci yıldönümünde Şeyh Said

2017-06-28 15:42:13

Şeyh Said ve 46 arkadaşı, Şark İstiklal Mahkemeleri tarafından şehit edilişlerinin 92’nci yıldönümünde rahmetle anılıyorlar.

TÜM HABERLER

Şanlıurfa Barosu: Mevcut adliye yetersiz

Şanlıurfa Barosu yetkili makamlara gönderdiği dilekçede, mevcut adliyenin halka hizmet noktasında yetersiz kaldığını belirterek, bu sorunun giderilmesi gerektiğini kaydetti.

"Ömrümüz bitmeden çocuklarımızla bir bayram kutlayalım"

​FETÖ/PDY’nin yargı ayağı tarafından cezaevine konulan İslamî kimlikli mahkûmların anneleri, bu bayramda da çocuklarının hüznünü yaşadıklarını ve ömürleri bitmeden çocuklarına kavuşmak istediklerini söylediler.

HÜDA PAR'dan Darülaceze'deki yaşlılara ziyaret

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Erdal Elibüyük, Darülaceze'de kalan yaşlılara bayram ziyaretinde bulundu.

Hakkâri'de bir polis hayatını kaybetti

​Hakkâri'nin merkez Oğul köyü kırsalında çıkan çatışmada yaralanan polis hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kuzey Afrika sıcakları geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kuzey Afrika üzerinden yeni bir sıcak hava dalgasının beklendiğini açıkladı.
TÜM HABERLER