A A A

Kılıçdaroğlu’nun konvoy güzergâhında çatışma çıktı

Eklenme : 2016-08-25 14:15

ARTVİN - CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyu Artivin-Şavşat’tan geçerken yol güzergâhında çatışma çıktı.

Kılıçdaroğlu’nun konvoy güzergâhında çatışma çıktı

Artvin’in Şavşat ilçesinden geçen CHP’lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna tepelerden ateş açıldığı ve ardından çatışma başladığı bildirildi.

Kılıçdaroğlu’nun danışmanı ise bir saldırı olmadığını konvoyun geçtiği bölgede çatışma çıktığını ve Kılıçdaroğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Bölgeden ara ara silah sesleri gelirken, Kılıçdaroğlu’nun aracının etrafında jandarma tarafından zırhlı araçlarla güvenlik önlemi alındı.

Ayrıca teyit edilemeyen bilgilere göre, CHP konvoyunun geçtiği güzergâhta yol kontrolü yapan jandarmaya yönelik bir saldır oldu. Çatışmanın bu sebeple çıktığı belirtildi.

Bölgeye ambulanslar sevk edilirken, bir kişinin yaralandığı bildirildi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Peygamber Sevdalıları bayramlaşma programı

Peygamber Sevdalıları bayramlaşma programı

2017-06-24 18:17:13

​Peygamber Sevdalıları Platformunun, farklı illerde düzenleyeceği bazı bayramlaşma programlarının yer ve zamanı belirlendi.

Hizbullah Rehberi Gümüş’ten Ramazan Bayramı mesajı

Hizbullah Rehberi Gümüş’ten Ramazan Bayramı mesajı

2017-06-24 18:07:02

​Hizbullah Cemaati Rehberi Edip Gümüş, Ramazan Bayramı vesilesiyle yayımladığı mesajda Müslümanlar arasında kardeşlik bağlarının güçlendirilmesine, ittihad ve vahdetin Müslümanlar için tek çare olduğuna vurgu yaptı.

Gaziantepli ihracatçılar rotayı Katar'a çevirdi

Gaziantepli ihracatçılar rotayı Katar'a çevirdi

2017-06-24 18:00:55

GAİB Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, bazı Arap ülkelerinin ticari ve diplomatik ilişkilerini sonlandırdığı Katar’a ihracatı artırmak için çalıştıklarını söyledi.

TÜM HABERLER

Hatay Valiliği: 5 canlı bomba yakalandı

Hatay Valiliği, Suriye’den Türkiye'ye canlı bomba eylemi yapmak üzere gönderilen 5 kişinin yakalandığını açıkladı.

Kuaförlerde bayram yoğunluğu

Batman'da Ramazan Bayramı arifesinde müşteri yoğunluğu yaşayan kuaförler, gece geç saatlere kadar mesai yapıp, bayram bereketinin sevincini yaşıyor.

Hollanda’daki iş adamlarından hayra teşvik

Dünyanın dört bir yanındaki yardım faaliyetlerini sürdüren Hollanda merkezli Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-Ebrar, Ramazan’da Hollanda’daki gurbetçi iş adamlarıyla daha büyük projelere imza attı.

"Bayrama ulaşmanın buruk sevincini yaşıyoruz"

Ramazan Bayramı'nın İslam âleminin kurtuluşuna vesile olmasını dileyen Gaziantep’teki siyasi parti, STK ve kurum temsilcileri, Ramazan ayının ardından bayrama ulaştıklarını ancak buruk bir sevinç yaşadıklarını söylediler.

Gaziantep’te arefe günü mezarlıklar ziyaret edildi

Her bayram öncesinde olduğu gibi Ramazan Bayramı arefesinde Gaziantep’te vatandaşlar kabir ziyareti yaparak vefat eden yakınlarına dua etti.
TÜM HABERLER