A A A

Gümüşhane'de 37 emniyet personeli açığa alındı

Eklenme : 2016-07-26 19:03

GÜMÜŞHANE - 15 Temmuz ABD destekli darbe girişimi kapsamında başlatılan operasyonlarda Gümüşhane'de 37 emniyet personeli açığa alındı.

Gümüşhane'de 37 emniyet personeli açığa alındı

15 Temmuz ABD destekli darbe girişimi kapsamında başlatılan operasyonlarda Gümüşhane'de paralel yapıyla bağlantısı olduğu belirtilen 37 emniyet personeli açığa alındı.

Operasyonlarla ilgili bilgi veren Gümüşhane Valisi Okay Memiş, kamu görevlilerinden paralel yapı bağlantılı olduğu tespit edilenler hakkında bir takım adli ve idari soruşturmalar başlatıldığını, bu kapsamda çeşitli rütbelerde emniyet müdürleri, emniyet amiri ve polis memurlarının içerisinde olduğu 37 emniyet personelinin açığa alındığını söyledi.

Memiş, "Bu şahıslar görevden uzaklaştırılmış ve silahlarına da el konulmuştur. Çalışmalarımız bu yönde devam etmektedir. Aynı şekilde hangi birimde, hangi kurumda bu tarzda, bu şekilde yapılanma varsa mutlaka üstüne gidilecektir. özellikle bu saatten sonra bu konunun üzerine Gümüşhane Valiliği olarak ciddi bir şekilde gidilecektir. FETö yapılanmasının hiçbir unsurunu ilimizde Allah'ın izniyle aktif görevde tutmayacağız. Bu mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir." dedi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

"Kudüs davası bütün Müslümanların davasıdır"

2017-07-20 23:39:32

​Yedi Başak İnsani Yardım Derneği Gaziantep Şube Başkanı, Siyonist İsrail’in Mescidi Aksa’yı işgal denemelerini sert bir dille eleştirerek bütün Müslümanları yaşanılan olaylara karşı çıkmaya davet etti.

Dışişleri Bakanlığından Yunanistan'a

Dışişleri Bakanlığından Yunanistan'a "Kıbrıs Barış Harekatı" tepkisi

2017-07-20 22:50:05

​Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Hüseyin Müftüoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kocias'ın 20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekatı ile ilgili mesajında geçen ifadelerin kabul edilemez olduğunu söyledi.

TÜM HABERLER

Bursa'daki dolu yağışından bin 350 çiftçi zarar gördü

Bursa Valisi İzzettin Küçük, kentte etkili olan dolu nedeniyle bin 350 çiftçinin 95 bin dönüm arazisinin zarar gördüğünü açıkladı.

HDP Milletvekili Irgat gözaltına alındı

Hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP Bitlis Milletvekili Mizgin Irgat, gözaltına alındı.

"İsrail işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırmaktadır"

Mescid-i Aksa'nın ibadete kapatılıp, Müslümanların İsrail tarafından katledilmesine tepki gösteren Malatya Ortak Değerler Platformu, terör rejiminin, işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırdığını belirtti.

Elazığ’da zincirleme trafik kazası

Elazığ’da 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında maddi hasar oluştu.

"Ümmetin Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanı geldi ve geçiyor"

Siyonist terör rejiminin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını kınayan Mustazaflar Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı, Müslümanların Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanının gelip geçtiğini söyledi.
TÜM HABERLER