A A A

HÜDA PAR’dan Malatya’daki darbe protestolarına büyük destek

Eklenme : 2016-07-16 21:10

MALATYA - HÜDA PAR Malatya İl Başkanlığı üye ve gönüllüleriyle, darbe girişimine karşı kentte düzenlene protesto gösterilerine büyük destek verdi.

HÜDA PAR’dan Malatya’daki darbe protestolarına büyük destek

Darbe girişiminden sonra halk meydanlara inerek tepkilerini ortaya koyarken, HÜDA PAR Malatya il başkanlığı da üye ve gönüllüleriyle protesto gösterilerine büyük destek verdi.

Darbe girişiminden sonra akın akın meydanlara inerek tepkilerini ortaya koyan halk, sabah saatlerine kadar bulundukları yerleri terk etmedi.

Ellerinde tevhit ve parti bayraklarıyla gruplar halinde darbe karşıtı gösterilerin olduğu alanlara akan HÜDA PAR üye ve gönüllüleri de sık sık tekbirler getirdi.

İl Başkanlığından Malatya Valiliğine kadar yürüyen kalabalık heyete, yediden yetmişe herkes destek verdi. Yürüyüşün tamamlandığı Valiliğe gelindiğinde ise orada saatler önce toplanmış halkın ayağa kalkarak alkışladığı ve getirilen tekbirlere eşlik edildiği görüldü. (M. Nurullah Sezer- İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Dışişleri Bakanlığı Venezuela’daki saldırıları kınadı

Dışişleri Bakanlığı Venezuela’daki saldırıları kınadı

2017-06-28 16:28:10

Venezuela'da Anayasa Mahkemesi ile İçişleri, Adalet ve Barış Bakanlığı binalarına yapılan saldırılara ilişkin açıklama yapan Dışişleri Bakanlığı saldırıları kınadı.

Saman yüklü traktör devrildi: Bir ölü

Saman yüklü traktör devrildi: Bir ölü

2017-06-28 15:45:32

Batman'da saman yüklü traktörün devrilmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti.

Şehadetinin 92’nci yıldönümünde Şeyh Said

Şehadetinin 92’nci yıldönümünde Şeyh Said

2017-06-28 15:42:13

Şeyh Said ve 46 arkadaşı, Şark İstiklal Mahkemeleri tarafından şehit edilişlerinin 92’nci yıldönümünde rahmetle anılıyorlar.

TÜM HABERLER

Şanlıurfa Barosu: Mevcut adliye yetersiz

Şanlıurfa Barosu yetkili makamlara gönderdiği dilekçede, mevcut adliyenin halka hizmet noktasında yetersiz kaldığını belirterek, bu sorunun giderilmesi gerektiğini kaydetti.

"Ömrümüz bitmeden çocuklarımızla bir bayram kutlayalım"

​FETÖ/PDY’nin yargı ayağı tarafından cezaevine konulan İslamî kimlikli mahkûmların anneleri, bu bayramda da çocuklarının hüznünü yaşadıklarını ve ömürleri bitmeden çocuklarına kavuşmak istediklerini söylediler.

HÜDA PAR'dan Darülaceze'deki yaşlılara ziyaret

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Erdal Elibüyük, Darülaceze'de kalan yaşlılara bayram ziyaretinde bulundu.

Hakkâri'de bir polis hayatını kaybetti

​Hakkâri'nin merkez Oğul köyü kırsalında çıkan çatışmada yaralanan polis hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kuzey Afrika sıcakları geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kuzey Afrika üzerinden yeni bir sıcak hava dalgasının beklendiğini açıkladı.
TÜM HABERLER