A A A

HÜDA PAR’dan Malatya’daki darbe protestolarına büyük destek

Eklenme : 2016-07-16 21:10

MALATYA - HÜDA PAR Malatya İl Başkanlığı üye ve gönüllüleriyle, darbe girişimine karşı kentte düzenlene protesto gösterilerine büyük destek verdi.

HÜDA PAR’dan Malatya’daki darbe protestolarına büyük destek

Darbe girişiminden sonra halk meydanlara inerek tepkilerini ortaya koyarken, HÜDA PAR Malatya il başkanlığı da üye ve gönüllüleriyle protesto gösterilerine büyük destek verdi.

Darbe girişiminden sonra akın akın meydanlara inerek tepkilerini ortaya koyan halk, sabah saatlerine kadar bulundukları yerleri terk etmedi.

Ellerinde tevhit ve parti bayraklarıyla gruplar halinde darbe karşıtı gösterilerin olduğu alanlara akan HÜDA PAR üye ve gönüllüleri de sık sık tekbirler getirdi.

İl Başkanlığından Malatya Valiliğine kadar yürüyen kalabalık heyete, yediden yetmişe herkes destek verdi. Yürüyüşün tamamlandığı Valiliğe gelindiğinde ise orada saatler önce toplanmış halkın ayağa kalkarak alkışladığı ve getirilen tekbirlere eşlik edildiği görüldü. (M. Nurullah Sezer- İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Bitlis'te FETÖ operasyonu: 10 gözaltı

Bitlis'te FETÖ operasyonu: 10 gözaltı

2017-08-18 23:42:35

​Bitlis merkez ve Mardin ilinde FETÖ yapılanmasına yönelik gerçekleştirilen operasyonda 10 kişinin gözaltına alındığı ve çok sayıda doküman ele geçirildiği bildirildi.

Namaz eğitimini tamamlayan çocuklar camide buluştu

Namaz eğitimini tamamlayan çocuklar camide buluştu

2017-08-18 23:26:45

Kur'an Nesli Platformu tarafından "Ağustos Ayı Namaz Ayı" etkinlikleri kapsamında, namaz eğitimi alan çocuklar camide buluştu.

Siirt’te  yaz Kur’an kursları sona erdi

Siirt’te yaz Kur’an kursları sona erdi

2017-08-18 22:17:11

​Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 12 Haziran 2017 tarihinde başlatılan yaz Kur’an-ı Kerim kursları sona erdi.

TÜM HABERLER

Yakalanan PKK'li saklanan malzemelerin yerini gösterdi

​Mardin'in Savur ilçesi kırsalında daha önce yakalanan PKK'linin yer göstermesi sonucu çok sayıda malzeme ele geçirtildi.

Şanlıurfa’da FETÖ davaları devam ediyor

​Şanlıurfa’da 5. Ağır Ceza Mahkemesinde mahkeme heyetinin karşısına çıkarılan 104 FETÖ üyesinin yargılandığı davada 10 kişi için tahliye kararı çıkarken diğerlerinin yargılanmaları devam edecek.

Gaziantep'te hırsızlık operasyonu: 2 gözaltı

Gaziantep'te çalıntı araç ile hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi adliyeye sevk edildi.

HÜDA PAR’dan Karaköprü esnafına ziyaret

​HÜDA PAR Karaköprü İlçe Başkanlığından oluşan bir heyet, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Umut Kervanı'ndan Van'da 80 aileye yardım

Umut Kervanı, Kurban Bayramı öncesinde Van'da ihtiyaç sahibi 80 aileye yardımda bulundu.
TÜM HABERLER