A A A

IHO-EBRAR yardımlarına devam ediyor

Eklenme : 2016-06-25 11:44

OSMANİYE - IHO-EBRAR Osmaniye’de ihtiyaç sahibi ailelere çeşitli gıda yardımlarında bulundu.

IHO-EBRAR yardımlarına devam ediyor

Merkezi Hollanda'da bulunan Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-EBRAR Ramazan ayında da yardımlarına devam ederek Osmaniye'deki fakir ve muhtaç ailelere çeşitli gıda yardımlarında bulundu.

IHO-EBRAR, kentte faaliyetlerde bulunan Osmaniye İlim ve Yardımlaşma Derneği (OSİYAD) aracılığı ile daha önceden tespit edilmiş 30 muhtaç aileye gıda paketi yardımında bulundu.

IHO-EBRAR'ın muhtaç ailelere ulaştırılmak üzere gönderdiği yardım paketlerini Osmaniye'deki ailelere ulaştırdıklarını ifade eden IHO-EBRAR gönüllüsü Abdulkadir Alakuş, "Bir nebze de olsa insanlarımızın ihtiyaçlarını gidermeye çalıştık. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun." dedi. (Muhsin Alakuş-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

"Kudüs davası bütün Müslümanların davasıdır"

2017-07-20 23:39:32

​Yedi Başak İnsani Yardım Derneği Gaziantep Şube Başkanı, Siyonist İsrail’in Mescidi Aksa’yı işgal denemelerini sert bir dille eleştirerek bütün Müslümanları yaşanılan olaylara karşı çıkmaya davet etti.

Dışişleri Bakanlığından Yunanistan'a

Dışişleri Bakanlığından Yunanistan'a "Kıbrıs Barış Harekatı" tepkisi

2017-07-20 22:50:05

​Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Hüseyin Müftüoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kocias'ın 20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekatı ile ilgili mesajında geçen ifadelerin kabul edilemez olduğunu söyledi.

TÜM HABERLER

Bursa'daki dolu yağışından bin 350 çiftçi zarar gördü

Bursa Valisi İzzettin Küçük, kentte etkili olan dolu nedeniyle bin 350 çiftçinin 95 bin dönüm arazisinin zarar gördüğünü açıkladı.

HDP Milletvekili Irgat gözaltına alındı

Hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP Bitlis Milletvekili Mizgin Irgat, gözaltına alındı.

"İsrail işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırmaktadır"

Mescid-i Aksa'nın ibadete kapatılıp, Müslümanların İsrail tarafından katledilmesine tepki gösteren Malatya Ortak Değerler Platformu, terör rejiminin, işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırdığını belirtti.

Elazığ’da zincirleme trafik kazası

Elazığ’da 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında maddi hasar oluştu.

"Ümmetin Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanı geldi ve geçiyor"

Siyonist terör rejiminin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını kınayan Mustazaflar Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı, Müslümanların Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanının gelip geçtiğini söyledi.
TÜM HABERLER