A A A

Avrupa Yetim-Der Manisa'da muhtaçların yüzünü güldürdü

Eklenme : 2016-06-19 00:20

MANİSA - Avrupa Yetim-Der Ramazan ayı dolayısı ile Manisa’daki muhtaç ve yoksul ailelere gıda yardımında bulundu.

Avrupa Yetim-Der Manisa'da muhtaçların yüzünü güldürdü

Avrupa ve Türkiye'de yaptığı yardımlarla adını duyuran Avrupa Yetim-Der, Umut Kapısı Yardım Derneği Manisa Temsilciliği aracılığıyla muhtaç ve yoksul ailelere gıda yardımında bulundu. Avrupa Yetim-Der gönüllüleri, Ramazan dolayısıyla hayırsever Müslümanların kendilerine ulaştırdıkları zekat, fitre ve bağışlarla alınan gıda maddelerini rahmet ayı Ramazan'da ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırmakta olduklarını ve bugün itibariyle otuz aileye gıda yardımında bulunduklarını ifade ettiler.

Yapılan yardımlarla ilgili bilgi veren Umut Kapısı Manisa temsilcisi Yahya Samihsan , " Avrupa Yetim-Der'in bizlere ulaştırdığı hayırsever kardeşlerimizin bağışları ile rahmet ayında şehrimizde yaşayan yüzlerce muhacir, muhtaç ve yoksul ailelerin bir nebzede olsa ihtiyaçlarını gidermek, iftar ve sahurda sofralarının boş kalmaması adına, muhtaç ailelerimize ulaştırdık. Bu kardeşlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

2017-07-25 23:51:57

​Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde bir gencin intihar ettiği iddia edildi.

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

2017-07-25 23:19:26

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde Kur’an kursunun öğrencilerini taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu meydana gelen kazada 15 kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Nusaybin’den Suriye’ye uzanan tünel bulundu

​Mardin’in Nusaybin ilçesinden Suriye’ye uzanan bir tünel daha ortaya çıkarıldı.

Müftülerin nikâh kıyma yetkisi TBMM'ye sunuldu

​Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda değişiklik yapılan tasarısı TBMM'ye sunuldu.

Diyanet "Kendi Dilinden FETÖ" çalışmasını yayımlayacak

FETÖ'nün 40 yıllık söylemini inceleyen Diyanet İşleri Başkanlığı, yarın "Kendi Dilinden FETÖ-Örgütlü Bir Din İstismarı" başlıklı çalışmasını yayımlayacak.

"Söz konusu Kudüs olunca Müslümanların tek ses olması gerekiyor"

Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını değerlendiren Molla Bahri Kılıç, bütün Müslümanların, söz konusu Kudüs gibi mukaddes değerler olunca tek ses olması gerektiğini söyledi.

"Kur'an'ı bilen bir gençliğin yetişmesine ihtiyacımız var"

Kanaat önderleri ve müderrislerle bir araya gelen Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, Kur'an-ı Kerim'i bilen ve Allah'ı dilinden düşürmeyen bir gençliğin yetişmesine ihtiyaçları olduğunu söyledi.
TÜM HABERLER