A A A

Erzincan Emniyetinden Siyer Sınavına engelleme

Eklenme : 2014-12-22 09:43

ERZİNCAN - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenecek Kutlu Doğum Siyer Sınavı için çalışmalar sürerken, Erzincan emniyeti sınav için afiş asılmasını engelledi.

Erzincan Emniyetinden Siyer Sınavına engelleme

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 01.02.2015 tarihinde yapılacak olan Kutlu Doğum Siyer Sınavı (KDSS) öncesi yapılan afiş çalışması nedeniyle, Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü tarafından çeşitli bahanelerle Peygamber Sevdalıları İl Koordinatörlüğüne 380 TL para cezası kesildi.

Peygamber Sevdalıları Platformu Erzincan  İl Koordinatörlüğü yetkilileri yaptıkları açıklamada, afişlerin esnaftan izin alınarak asıldığını ve esnaflardan hiç tepki olumsuz alınmadığını belirterek, “Bu cezanın art niyetle verildiğini ve bu cezanın peygamber sevdasını engellemeye yönelik olduğunu düşünüyoruz.  Hiçbir engelleme bizi Peygamber sevdasını halka anlatmaktan alıkoyamayacaktır. Bu engellemelerin azmimizi daha da artıracağından kimsenin şüphesi olmasın”  ifadelerini kullandı. (İLKHA)

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Diyarbakır'da 59 köyde sokağa çıkma yasağı

Diyarbakır'da 59 köyde sokağa çıkma yasağı

2017-05-29 03:27:15

Diyarbakır'ın 4 ilçesine bağlı 59 köyde düzenlenecek operasyonlar nedeniyle 2'nci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

"Dünyanın en büyük 10 devletinden biri olacağız "

2017-05-28 21:57:40

Şırnak'ta bir dizi temaslarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dünyanın en büyük 10 devletinden biri olacaklarını söyledi.

Cinnet getiren kişi eşini ve iki kızını öldürdü

Cinnet getiren kişi eşini ve iki kızını öldürdü

2017-05-28 21:11:35

Gaziantep'te psikolojik sorunları olduğu iddia edilen bir kişi, evini ateşe vererek eşi ile 3 çocuğunu bıçaklayarak intihar etmek istedi. Olayda anne ile 2 çocuğu hayatını kaybederken, baba ve oğlu ise yaralandı.

TÜM HABERLER

20 yıldır muhtaçlara ekmek dağıtıyorlar

Batman'da bir fırın, hayırseverlerin de yardımıyla yaklaşık 20 senedir geleneksel hale getirdiği Ramazan'da fakir ve muhtaç ailelere bedava ekmek dağıtımına deva ediyor.

Diyarbakır’da trafik kazası: Bir yaralı

Diyarbakır-Mardin Karayolunda meydana gelen trafik kazasında bir kişi ağır yaralandı.

İçişleri Bakanı Kato Dağı'nda operasyon bölgesinde

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinin 2 bin 900 rakımlı Kato Dağı'nda, 40 gündür PKK'ye yönelik operasyon gerçekleştiren asker ve güvenlik korucularını ziyaret etti.

Manisa'da tedavi gören tüm askerler taburcu oldu

Kırkağaç Jandarma Komando Eğitim Alayında rahatsızlanan askerlerin tamamı taburcu oldu.

Kasapların yaptığı zamma müdahale

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde Ramazan ayını fırsat bilen kimi kasapların yaptığı zamma belediye müdahale etti.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center