A A A

Erzincan Emniyetinden Siyer Sınavına engelleme

Eklenme : 2014-12-22 09:43

ERZİNCAN - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenecek Kutlu Doğum Siyer Sınavı için çalışmalar sürerken, Erzincan emniyeti sınav için afiş asılmasını engelledi.

Erzincan Emniyetinden Siyer Sınavına engelleme

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 01.02.2015 tarihinde yapılacak olan Kutlu Doğum Siyer Sınavı (KDSS) öncesi yapılan afiş çalışması nedeniyle, Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü tarafından çeşitli bahanelerle Peygamber Sevdalıları İl Koordinatörlüğüne 380 TL para cezası kesildi.

Peygamber Sevdalıları Platformu Erzincan İl Koordinatörlüğü yetkilileri yaptıkları açıklamada, afişlerin esnaftan izin alınarak asıldığını ve esnaflardan hiç tepki olumsuz alınmadığını belirterek, "Bu cezanın art niyetle verildiğini ve bu cezanın peygamber sevdasını engellemeye yönelik olduğunu düşünüyoruz. Hiçbir engelleme bizi Peygamber sevdasını halka anlatmaktan alıkoyamayacaktır. Bu engellemelerin azmimizi daha da artıracağından kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerini kullandı. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

2017-07-25 23:51:57

​Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde bir gencin intihar ettiği iddia edildi.

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

2017-07-25 23:19:26

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde Kur’an kursunun öğrencilerini taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu meydana gelen kazada 15 kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Nusaybin’den Suriye’ye uzanan tünel bulundu

​Mardin’in Nusaybin ilçesinden Suriye’ye uzanan bir tünel daha ortaya çıkarıldı.

Müftülerin nikâh kıyma yetkisi TBMM'ye sunuldu

​Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda değişiklik yapılan tasarısı TBMM'ye sunuldu.

Diyanet "Kendi Dilinden FETÖ" çalışmasını yayımlayacak

FETÖ'nün 40 yıllık söylemini inceleyen Diyanet İşleri Başkanlığı, yarın "Kendi Dilinden FETÖ-Örgütlü Bir Din İstismarı" başlıklı çalışmasını yayımlayacak.

"Söz konusu Kudüs olunca Müslümanların tek ses olması gerekiyor"

Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını değerlendiren Molla Bahri Kılıç, bütün Müslümanların, söz konusu Kudüs gibi mukaddes değerler olunca tek ses olması gerektiğini söyledi.

"Kur'an'ı bilen bir gençliğin yetişmesine ihtiyacımız var"

Kanaat önderleri ve müderrislerle bir araya gelen Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, Kur'an-ı Kerim'i bilen ve Allah'ı dilinden düşürmeyen bir gençliğin yetişmesine ihtiyaçları olduğunu söyledi.
TÜM HABERLER