A A A

Kutlu Doğum etkinliğine destek verenlere plaket verildi

Eklenme : 2016-05-08 09:20

YALOVA - Peygamber Sevdalıları Platformu Yalova Koordinatörlüğü, kentte düzenlenen “Vahdet ve Kardeşlik Rehberi Hz. Muhammed(sav)” temalı Kutlu Doğum etkinliğine destek veren kurum yetkilileri ve şahıslara plaket takdim etti.

Kutlu Doğum etkinliğine destek verenlere plaket verildi

Peygamber Sevdalıları Platformu Yalova Koordinatörlüğü 10 Nisan Pazar günü Eski Kapalı Spor Salonu'nda ‘Vahdet ve Kardeşlik Rehberi Hz. Muhammed(sav)' temalı Kutlu Doğum etkinliği düzenledi.

Düzenlenen etkinliğe belediye başkanlarından, Yalova esnafına kadar birçok kişi destek verdi. Söz konusu etkinliğe destek veren kurum yetkilileri bu tür faaliyetlerin yaygınlaşması gerektiğini belirtti.

Programa destek olan Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç, MÜSİAD Başkanı Abdullah Yanık, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Başkanı Uğur Hakan Tan, Yalova Gönü-Der Başkanı ömer Anlayışlı ve diğer kurum yetkililerine teşekkür eden Peygamber Sevdalıları Platformu Yalova Koordinatörü Mehmet Emin Yıldırım ise verilen plaketlerin yapılan desteğin asıl karşılı olmadığını, sadece dünyadaki ufak bir takdimi olarak görülmesi gerektiğini belirtti.

Gerçek karşılığın âlemlerin Rabbi olan Allah'ın (cc) katında olduğunu ifade eden Yıldırım, yapılan programı her ne kadar kendileri düzenlemiş olsalar da bu programa destek verenlerin payının da çok büyük olduğunu ve bunun asla unutulmayacağını sözlerine ekledi.

Karşılıklı sıcak diyalogların yaşandığı ziyaretler, verilen teşekkür plaketlerinin ardından son buldu. (Zeki Aras –İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

"Siyonist’in emellerini gerçekleştirmek için uygulamayacağı terör yoktur"

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz, Siyonistlerin, şeytani emellerini gerçekleştirmek için uygulamayacağı terörün olmadığına dikkat çekerek Müslümanların, ihtilafı bir kenara bırakıp Siyonizm'e karşı birleşmesi gerektiğini belirtti.

“Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları sonlandıracak bir eylem planı oluşturulmalıdır”

Siyonist teröristlerin Mescid-i Aksa ve Filistin halkına yönelik gerçekleştirdiği zulme tepki gösteren Erbakan Vakfı Bitlis Şubesi, Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları sonlandıracak bir eylem planı oluşturulması gerektiğini vurguladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Mescid-i Aksa" çağrısı

​Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İslam İşbirliği Teşkilatı Zirve Dönem Başkanı olarak, uluslararası toplumu Harem-i Şerif'te ibadet özgürlüğünü kısıtlayan uygulamaların derhal kaldırılması için harekete geçmeye çağırıyorum." dedi.

Mardin STK’ları terör çetesini lanetledi

Siyonist terör şebekesinin Mescid-i Aksa’ya yönelik baskı ve saldırıları kınayan MÜSİAD Mardin Şubesi ve Mardin Berberler ve Kuaförler Odası, Siyonist işgalcilerin Müslümanları şehit etmesi ve ibadet yapılmasını engellemesine sert tepki gösterdi.

"Kitap okuyana çay ve kahve bedava"

​Van’da kafe işleten 2 edebiyat öğretmeni, bir araya gelerek oluşturdukları sosyal sorumluluk projesiyle kitap okuyan müşterilerine ücretsiz çay ve kahve ikramında bulunuyor.
TÜM HABERLER