A A A

Kutlu Doğum etkinliğine destek verenlere plaket verildi

Eklenme : 2016-05-08 09:20

YALOVA - Peygamber Sevdalıları Platformu Yalova Koordinatörlüğü, kentte düzenlenen “Vahdet ve Kardeşlik Rehberi Hz. Muhammed(sav)” temalı Kutlu Doğum etkinliğine destek veren kurum yetkilileri ve şahıslara plaket takdim etti.

Kutlu Doğum etkinliğine destek verenlere plaket verildi

Peygamber Sevdalıları Platformu Yalova Koordinatörlüğü 10 Nisan Pazar günü Eski Kapalı Spor Salonu’nda ‘Vahdet ve Kardeşlik Rehberi Hz. Muhammed(sav)’ temalı Kutlu Doğum etkinliği düzenledi.

Düzenlenen etkinliğe belediye başkanlarından, Yalova esnafına kadar birçok kişi destek verdi. Söz konusu etkinliğe destek veren kurum yetkilileri bu tür faaliyetlerin yaygınlaşması gerektiğini belirtti.

Programa destek olan Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç, MÜSİAD Başkanı Abdullah Yanık, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Başkanı Uğur Hakan Tan, Yalova Gönü-Der Başkanı Ömer Anlayışlı ve diğer kurum yetkililerine teşekkür eden Peygamber Sevdalıları Platformu Yalova Koordinatörü Mehmet Emin Yıldırım ise verilen plaketlerin yapılan desteğin asıl karşılı olmadığını, sadece dünyadaki ufak bir takdimi olarak görülmesi gerektiğini belirtti.

Gerçek karşılığın âlemlerin Rabbi olan Allah’ın (cc) katında olduğunu ifade eden Yıldırım, yapılan programı her ne kadar kendileri düzenlemiş olsalar da bu programa destek verenlerin payının da çok büyük olduğunu ve bunun asla unutulmayacağını sözlerine ekledi.

Karşılıklı sıcak diyalogların yaşandığı ziyaretler, verilen teşekkür plaketlerinin ardından son buldu. (Zeki Aras –İLKHA) YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

2017-05-19 20:21:42

Peygamber Sevdalıları Platformunun Türkiye genelinde düzenlediği “Kutlu Doğum Şiir ve Makale Yarışması” kapsamında Gaziantep’ten katılıp dereceye girenlere ödülleri verildi.

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

2017-05-18 22:57:20

Peygamber Sevdalıları Platformu, Ardahan’ da Kutlu Doğum etkinliği düzenledi.

TÜM HABERLER

HSK 7 yeni ihtisas mahkemesi belirledi

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi, 7 yeni ihtisas mahkemesi belirledi.

"Bakanlarımızdan 180 günlük çalışma programı hazırlamalarını bekliyorum"

Bakanlar Kurulu üyeleri ve AK Parti yöneticileriyle iftar yemeğinde bir araya gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlardan 180 günlük çalışma planı hazırlamalarını beklediğini söyledi.

"Eğer bir olmazsak kanımızı akıtarak para kazanmaya devam edecekler"

Batman’da basın mensuplarının sorularını yanıtlayan HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, ABD’nin silah satışlarıyla ilgili, "Eğer bir olmazsak kanımızı akıtarak para kazanmaya devam edecekler" dedi.

Balkondan düşen çocuk hayatını kaybetti

Elazığ’ın Kovancılar ilçesinde balkondan düşen bir yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.

Gaziantep'te 8 kişi FETÖ’den tutuklandı

Gaziantep'te FETÖ’nün emniyet yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 10 kişiden 8'i tutuklandı.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center