A A A

Kilis’e 3 roket daha düştü

Eklenme : 2016-04-30 14:19

KİLİS - Son zamanlarda Kilis’in roketlerin hedefi olması halkı fazlasıyla tedirgin ederken, bugün de 3 roket kente düştü.

Kilis’e 3 roket daha düştü

Kilis'e bugün farklı saatlerde 3 roket düştü. Roketler boş arazilere düşerken olayda ölü veya yaralanın olmaması sevindirdi.

Roketlerden ilki sabahın erken saatlerin, biri saat 11.00 diğeri de saat 13.00 sıralarında düştü. öncüpınar Mahallesi'ndeki sebze bahçesine roket düşmesi üzerine vatandaşlar durumu AFAD ve jandarmaya haber verdi.

ölü ve yaralının olmadığı bölgede jandarma güvenlik önlemleri aldı. Olay yeri inceleme ekipleri, roket mermisinin düştüğü alanda inceleme yaptıktan sonra bölgeden ayrıldı.

Suriye'den Kilis'e roketlerin düşmesinin artık rutin bir hal adlığını belirten halk ise kenti terk etmeye devam ediyor. 108 bin nüfuslu kentte 110 bin Suriyeli de yaşıyor. (FİKRET öZKAN)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Kulp'ta 2 PKK'li öldürüldü 2'si sağ yakalandı

Kulp'ta 2 PKK'li öldürüldü 2'si sağ yakalandı

2017-08-23 11:01:42

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde başlatılan operasyonun sona erdiği, operasyon neticesinde 2 PKK'linin öldürüldüğü 2 PKK'linin de sağ olarak yakalandığı belirtildi.

Dicle Nehri’ne düşüp kaybolan çocuk hâlâ bulunamadı

Dicle Nehri’ne düşüp kaybolan çocuk hâlâ bulunamadı

2017-08-23 10:40:54

Batman’ın Hasankeyf ilçesinde dengesini kaybederek Dicle Nehri’ne düşüp kaybolan çocuk hâlâ bulunamadı.

80 askeri hakimin 4'ü görevlerine iade edildi

80 askeri hakimin 4'ü görevlerine iade edildi

2017-08-23 09:34:47

OHAL kapsamında görevinden çıkarıldıkları gerekçesiyle komisyona başvuran 80 askeri hakimin 4'ünün görevlerine iade edilmesi kararlaştırıldı.

TÜM HABERLER

Diyarbakır otogarında tek taraflı hareketlilik yaşanıyor

Kurban Bayramı tatili 10 güne çıkarılmasına rağmen Diyarbakır otogarında tek taraflı hareketlilik yaşanıyor.

Viranşehir'de trafik kazası: Bir ölü 4 yaralı

​Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti, 4 kişide yaralandı.

Kızılay 33 ülkede kurban kesimi yapacak

​Kızılay Genel Merkez Denetim Kurulu Üyesi ve Muş Şube Başkanı Cengiz Koç, bu yıl 33 farklı ülkede Kızılay olarak kurban kesimleri yapacaklarını ifade etti.

Yarın zilhicce ayının birinci günü

​Kameri ayların 12’ncisi olan Zilhicce ayı, İslam’ın beş esasından biri olan hac farizasının ifa edildiği umumi af ayıdır.

Türkiye’nin ilk uzay merkezinin temeli atıldı

​Avrupa’da en iyi, dünyada ise ilk 5 uzay ve havacılık merkezinden birisi olması planlanan Gökmen Uzay Havacılık ve Eğitim Merkezi’nin temeli Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın katılımıyla Bursa’da atıldı.
TÜM HABERLER