A A A

Manisa’da Kutlu Doğum heyecanı

Eklenme : 2016-04-17 10:03

MANİSA - Peygamber Sevdalıları Platformu’nca yarın Manisa’da düzenlenecek Kutlu Doğum programının hazırlıkları tamamlandı.

Manisa’da Kutlu Doğum heyecanı

Hz Muhammed'in Kutlu Doğumunun sene-i devriyesi münasebeti ile Türkiye genelinde etkinlikler düzenleyen Peygamber Sevdalıları Platformu, Manisa'da düzenleyeceği programın hazırlıklarını tamamladı.

Peygamber Sevdalıları Platformu Ege Koordinatörlüğü tarafından Manisa'da Peygamber Efendimiz'in veladeti dolayısı ile "Vahdet ve kardeşlik rehberi Hz. Muhammed (sav)'' temalı Kutlu Doğum programı düzenlenecek. Yarın (Pazar) düzenlenecek programın hazırlıkları tamamlandı.

Manisa'da bu yıl 5'incisi düzenlenecek olan Kutlu Doğum etkinliği çerçevesinde platform gönüllülerince şehir genelinde 3 bin afiş, 10 bin el ilanı 10 adet branda afiş ve platform tarafından hazırlanan Allah Resulü'nün hayatını anlatan 2 bin adet kitap dağıtıldı. Platform gönüllüleri şehir merkezindeki Manolya Meydanı'nda etkinliğe davet için stand açtı. Manisalıların büyük ilgi gösterdiği stantta vatandaşlara kitap ve dergi hediye edildi.

Ayrıca Manisa Şehzadeler ilçesi Belediye Başkanı ömer Faruk Çelik de Peygamber Sevdalıları standını ziyaret ederek tebriklerini sundu ve başarı temennilerini iletti.

Manisa Kutlu Doğum programı yarın Ağlayan Kaya Yanı Amfi Tiyatro'da düzenlenecek. (Ramazan Sındıraç – İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

2017-07-25 23:51:57

​Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde bir gencin intihar ettiği iddia edildi.

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

2017-07-25 23:19:26

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde Kur’an kursunun öğrencilerini taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu meydana gelen kazada 15 kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Nusaybin’den Suriye’ye uzanan tünel bulundu

​Mardin’in Nusaybin ilçesinden Suriye’ye uzanan bir tünel daha ortaya çıkarıldı.

Müftülerin nikâh kıyma yetkisi TBMM'ye sunuldu

​Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda değişiklik yapılan tasarısı TBMM'ye sunuldu.

Diyanet "Kendi Dilinden FETÖ" çalışmasını yayımlayacak

FETÖ'nün 40 yıllık söylemini inceleyen Diyanet İşleri Başkanlığı, yarın "Kendi Dilinden FETÖ-Örgütlü Bir Din İstismarı" başlıklı çalışmasını yayımlayacak.

"Söz konusu Kudüs olunca Müslümanların tek ses olması gerekiyor"

Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını değerlendiren Molla Bahri Kılıç, bütün Müslümanların, söz konusu Kudüs gibi mukaddes değerler olunca tek ses olması gerektiğini söyledi.

"Kur'an'ı bilen bir gençliğin yetişmesine ihtiyacımız var"

Kanaat önderleri ve müderrislerle bir araya gelen Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, Kur'an-ı Kerim'i bilen ve Allah'ı dilinden düşürmeyen bir gençliğin yetişmesine ihtiyaçları olduğunu söyledi.
TÜM HABERLER