A A A

Avukat'ın aracında esrar ele geçirildi

Eklenme : 2015-10-23 08:17

AKSARAY - Aksaray'da polis tarafından takibe alınıp durdurulan Diyarbakır Barosu'na kayıtlı bir avukatın otomobilinde yapılan aramada, 150 kilo kubar esrar maddesi ele geçirildiği bildirildi.

Avukat'ın aracında esrar ele geçirildi

Önceki gün Aksaray'da polis tarafından takibe alınıp durdurulan Diyarbakır Barosu'na kayıtlı avukat H.D.'nin otomobilinde yapılan aramada, 150 kilo kubar diye tabir edilen işlenmiş esrar maddesi ele geçirildiği bildirildi.

Olayla ilgili avukatla birlikte M.T.,  Ata U. ve Mehmet Ali F.  adlı şahıslar gözaltına alındı.

Gözaltına alınan zanlılardan Ata. U. ile Mehmet Ali F.  isimli şahısların Diyarbakır Toplu Konut 3. Etapta kapıcılık yaptıkları belirlenirken, zanlılardan Mehmet Ali F.'nin   PKK üyeliğinden 7 yıl hapis yattığı ortaya çıktı.

Zanlı Mehmet Ali F.’nin Diyarbakır’ın  Yenişehir İlçesi Toplu Konuttaki kapıcı dairesinde yapılan baskında ise, bir adet tabanca ele geçirildi.

Zanlılardan Ata. U. ile Mehmet Ali F.'nin Toplu Konutta sık sık PKK propagandası yaptıkları iddia edilirken, Polis tarafından olay ile ilgili araştırma ve tahkikatın devam ettiği belirtildi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Dışişleri Bakanlığı Venezuela’daki saldırıları kınadı

Dışişleri Bakanlığı Venezuela’daki saldırıları kınadı

2017-06-28 16:28:10

Venezuela'da Anayasa Mahkemesi ile İçişleri, Adalet ve Barış Bakanlığı binalarına yapılan saldırılara ilişkin açıklama yapan Dışişleri Bakanlığı saldırıları kınadı.

Saman yüklü traktör devrildi: Bir ölü

Saman yüklü traktör devrildi: Bir ölü

2017-06-28 15:45:32

Batman'da saman yüklü traktörün devrilmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti.

Şehadetinin 92’nci yıldönümünde Şeyh Said

Şehadetinin 92’nci yıldönümünde Şeyh Said

2017-06-28 15:42:13

Şeyh Said ve 46 arkadaşı, Şark İstiklal Mahkemeleri tarafından şehit edilişlerinin 92’nci yıldönümünde rahmetle anılıyorlar.

TÜM HABERLER

Şanlıurfa Barosu: Mevcut adliye yetersiz

Şanlıurfa Barosu yetkili makamlara gönderdiği dilekçede, mevcut adliyenin halka hizmet noktasında yetersiz kaldığını belirterek, bu sorunun giderilmesi gerektiğini kaydetti.

"Ömrümüz bitmeden çocuklarımızla bir bayram kutlayalım"

​FETÖ/PDY’nin yargı ayağı tarafından cezaevine konulan İslamî kimlikli mahkûmların anneleri, bu bayramda da çocuklarının hüznünü yaşadıklarını ve ömürleri bitmeden çocuklarına kavuşmak istediklerini söylediler.

HÜDA PAR'dan Darülaceze'deki yaşlılara ziyaret

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Erdal Elibüyük, Darülaceze'de kalan yaşlılara bayram ziyaretinde bulundu.

Hakkâri'de bir polis hayatını kaybetti

​Hakkâri'nin merkez Oğul köyü kırsalında çıkan çatışmada yaralanan polis hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kuzey Afrika sıcakları geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kuzey Afrika üzerinden yeni bir sıcak hava dalgasının beklendiğini açıkladı.
TÜM HABERLER