A A A

Trabzon’da denizde boğulan öğretmenin cesedine ulaşıldı

Eklenme : 2015-07-20 12:16

TRABZON - Trabzon’un Akçaabat ilçesinde dün akşam saatlerinde denize giren Ayhan Özdemir’in cesedine ulaşıldı

Trabzon’da denizde boğulan öğretmenin cesedine ulaşıldı

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde dün akşam saatlerinde denize girdikten sonra kaybolan Coğrafya Öğretmeni Ayhan Özdemir’in (47) cesedine ulaşıldı.

Edinilen bilgiye göre, dün arkadaşları ile beraber tekne turuna çıktıktan sonra tekneden denize girip yüzen Özdemir, bir süre sonra gözden kayboldu.

Arkadaşlarının güvenlik güçlerine haber vermesinden sonra olay yerine gelen sahil güvenlik, AFAD, polis ve sağlık ekipleri tarafından başlatılan arama çalışmaları gece geç saatlere kadar devam etti.

Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi'nde coğrafya öğretmeni olarak görev yapan Ayhan Özdemir’in cansız bedenine bu sabah saat 11.00 civarında Trabzon Sahil Grup Komutanlığı ekipleri tarafından Söğütlü açıklarında ulaşıldı.

Özdemir'in cansız bedeni Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.    (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Kur'an-ı Kerim öğrenen miniklere diploma verildi

Kur'an-ı Kerim öğrenen miniklere diploma verildi

2017-05-26 15:48:15

Mardin'de Kur'an kurslarında eğitim gören 4-6 yaş arasındaki çocuklara diploma verildi.

Batman'da 5 kişi PKK'den gözaltına alındı

Batman'da 5 kişi PKK'den gözaltına alındı

2017-05-26 15:41:13

Batman'da PKK adına çeşitli faaliyetlerde bulunan 5 kişinin yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi.

"Genç Hatipler Minberde" yarışmasının finali yapıldı

2017-05-26 15:30:14

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye geneli düzenlenen "Genç Hatipler Minberde" hutbe okuma yarışmasının finali Bingöl'de yapıldı.

TÜM HABERLER

Muş “Kardeşlik turnuvası” final maçı oynandı

HÜDA PAR Muş Gençlik Kolları tarafından gençler arasında düzenlenen “Kardeşlik turnuvası” sona erdi.

"Yapılmak istenen İslam ülkelerini birbiriyle savaştırmaktır"

ABD Başkanı Trump'ın Suudi Arabistan ziyaretini değerlendiren Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, ABD'nin 'Arap NATO'su oluşturmaya çalıştığı, bununla da İslam ülkelerinin birbirleriyle savaştırılmasının hedeflendiğini belirtti.

Mardin'de "Öğrenme Şenlikleri" başladı

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Öğrenme Şenlikleri" etkinliği düzenlenen açılışın ardından başladı.

Mardin’de "El Hijyeni" eğitimi verildi

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından sağlık çalışanlarına "El Hijyeni" eğitimi verildi.

Ramazan’da beslenme tavsiyeleri

Batman Halk Sağlığı Müdürlüğü Ramazan’da sağlıklı ve yeterli beslenmenin önemine dikkat çekerek önemli tavsiyelerde bulundu.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center