A A A

Batman’da anız yangını önleme toplantısı yapıldı

Eklenme : 2015-07-13 21:39

AKSARAY - Batman’da anız yangınlarının önlenmesi amacıyla Valilikte toplantı yapıldı.

Batman’da anız yangını önleme toplantısı yapıldı

Batman’da anız yangınlarının önlenmesi amacıyla yapılan çalışmaların gözden geçirildiği toplantı Valilik Toplantı Salonunda yapıldı. 

Batman Vali Yardımcısı Cihat Arık Başkanlığında yapılan toplantıya, ilgili kurumlar ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Anız yangınlarının önlenmesi amacıyla yapılan çalışmalar hakkında Batman Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce sunum eşliğinde bilgilendirme yapıldı. Toplantıda ayrıca bundan sonra yapılacak çalışmalar hakkında görüş ve öneriler tartışıldı.

Valilik Tebliği doğrultusunda tüm kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşlarının, görev ve sorumluluklarını yerine getirerek aylık faaliyet raporlarını İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne göndermeleri, alınan tedbirlere rağmen anız yangınlarının gerçekleşmesi halinde idari para cezalarını yerine getirmek üzere tutulan tutanakların, İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğüne gönderilmesi hususu teyit edildi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Dışişleri Bakanlığı Venezuela’daki saldırıları kınadı

Dışişleri Bakanlığı Venezuela’daki saldırıları kınadı

2017-06-28 16:28:10

Venezuela'da Anayasa Mahkemesi ile İçişleri, Adalet ve Barış Bakanlığı binalarına yapılan saldırılara ilişkin açıklama yapan Dışişleri Bakanlığı saldırıları kınadı.

Saman yüklü traktör devrildi: Bir ölü

Saman yüklü traktör devrildi: Bir ölü

2017-06-28 15:45:32

Batman'da saman yüklü traktörün devrilmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti.

Şehadetinin 92’nci yıldönümünde Şeyh Said

Şehadetinin 92’nci yıldönümünde Şeyh Said

2017-06-28 15:42:13

Şeyh Said ve 46 arkadaşı, Şark İstiklal Mahkemeleri tarafından şehit edilişlerinin 92’nci yıldönümünde rahmetle anılıyorlar.

TÜM HABERLER

Şanlıurfa Barosu: Mevcut adliye yetersiz

Şanlıurfa Barosu yetkili makamlara gönderdiği dilekçede, mevcut adliyenin halka hizmet noktasında yetersiz kaldığını belirterek, bu sorunun giderilmesi gerektiğini kaydetti.

"Ömrümüz bitmeden çocuklarımızla bir bayram kutlayalım"

​FETÖ/PDY’nin yargı ayağı tarafından cezaevine konulan İslamî kimlikli mahkûmların anneleri, bu bayramda da çocuklarının hüznünü yaşadıklarını ve ömürleri bitmeden çocuklarına kavuşmak istediklerini söylediler.

HÜDA PAR'dan Darülaceze'deki yaşlılara ziyaret

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Erdal Elibüyük, Darülaceze'de kalan yaşlılara bayram ziyaretinde bulundu.

Hakkâri'de bir polis hayatını kaybetti

​Hakkâri'nin merkez Oğul köyü kırsalında çıkan çatışmada yaralanan polis hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kuzey Afrika sıcakları geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kuzey Afrika üzerinden yeni bir sıcak hava dalgasının beklendiğini açıkladı.
TÜM HABERLER