A A A

Aksaray İl Özel İdaresi 24 aracı ihale ile satışa çıkardı

Eklenme : 2015-07-13 21:17

AKSARAY - Aksaray İl Özel İdaresi, kapatılan belediyelerden kendilerine devredilen araçlardan 24 tanesinin ihale ile satışa çıkarılacağı duyurdu.

Aksaray İl Özel İdaresi 24 aracı ihale ile satışa çıkardı

Aksaray İl Özel İdaresi tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında; 6360 sayılı Kanunla kapatılan belediyelerden İl Özel İdaresine devir olunan araçlardan 24 adet araç/iş makinası, 22.07  tarihlerinde 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45’inci maddesine göre açık teklif usulü ile açık artırma yapılarak satışa çıkarıldığı belirtildi.

İl Özel İdaresi açıklamasında,  ihale dosyasının  mesai saatlerinde Aksaray İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü sahasında görülebileceği ve 50,00 TL bedel karşılığında satın alınabileceği, ihaleye katılacak olan isteklilerin ihale dosyasını  satın almalarının zorunlu olduğu belirtildi.  

Satışı yapılacak araçlar ile ilgili bilgiler, ihale tarihleri, ihale saatleri, muhammen bedeller, geçici teminat tutarları ve diğer bilgilere, İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile Aksaray Valiliğinin  www.aksaray.gov.tr adresinde yayınlanan ihale ilanından ve kurumun internet sitesinden ulaşılabileceği bildirildi.  (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Van'da Peygamber Sevdalılarından kitlesel bayramlaşma

Van'da Peygamber Sevdalılarından kitlesel bayramlaşma

2017-06-27 21:46:13

Peygamber Sevdalıları Platformu Van İl Koordinatörlüğü tarafından Van Kalesi Piknik Alanı’nda kitlesel bayramlaşma töreni düzenlendi.

Şırnak’ta 3 asker hayatını kaybetti

Şırnak’ta 3 asker hayatını kaybetti

2017-06-27 21:19:51

Şırnak'ın Uludere ilçesinde üs bölgesine yemek götüren askeri araca PKK tarafından düzenlenen saldırıda 3 asker hayatını kaybetti.

20 bin sözleşmeli öğretmen ataması yapılacak

20 bin sözleşmeli öğretmen ataması yapılacak

2017-06-27 21:01:08

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, 20 bin öğretmenin mülakatını yaparak atamalarını gerçekleştirdiklerini, 20 bin öğretmenin de mülakatını tamamladıklarını atamalarının önümüzdeki ay yapılacağını söyledi.

TÜM HABERLER

HÜDA PAR'dan Bitlis'te bayramlaşma programı

HÜDA PAR Bitlis İl Teşkilatı, Ramazan Bayramı dolayısıyla üye ve gönüllüleriyle bayramlaştı.

Saman yüklü TIR yandı

Mardin'de saman yüklü TIR, seyir halindeyken elektrik tellerine çarpması sonucu yandı.

Bingöl'de 11 PKK'li öldürüldü

Bingöl'de PKK'ye yönelik devam eden operasyonda 11 PKK'li öldürüldü.

Bitlis Valisi Çınar için veda programı

Valiler kararnamesiyle Zonguldak'a atanan Bitlis Valisi Ahmet Çınar için veda programı düzenlendi.

HÜDA PAR'dan Elazığ'da bayramlaşma programı

HÜDA PAR Elazığ il teşkilatı, Ramazan Bayramı dolayısıyla üye ve gönüllüleriyle bayramlaştı.
TÜM HABERLER