A A A

Aksaray İl Özel İdaresi 24 aracı ihale ile satışa çıkardı

Eklenme : 2015-07-13 21:17

AKSARAY - Aksaray İl Özel İdaresi, kapatılan belediyelerden kendilerine devredilen araçlardan 24 tanesinin ihale ile satışa çıkarılacağı duyurdu.

Aksaray İl Özel İdaresi 24 aracı ihale ile satışa çıkardı

Aksaray İl özel İdaresi tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında; 6360 sayılı Kanunla kapatılan belediyelerden İl özel İdaresine devir olunan araçlardan 24 adet araç/iş makinası, 22.07 tarihlerinde 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45'inci maddesine göre açık teklif usulü ile açık artırma yapılarak satışa çıkarıldığı belirtildi.

İl özel İdaresi açıklamasında, ihale dosyasının mesai saatlerinde Aksaray İl özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü sahasında görülebileceği ve 50,00 TL bedel karşılığında satın alınabileceği, ihaleye katılacak olan isteklilerin ihale dosyasını satın almalarının zorunlu olduğu belirtildi.

Satışı yapılacak araçlar ile ilgili bilgiler, ihale tarihleri, ihale saatleri, muhammen bedeller, geçici teminat tutarları ve diğer bilgilere, İl özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile Aksaray Valiliğinin www.aksaray.gov.tr adresinde yayınlanan ihale ilanından ve kurumun internet sitesinden ulaşılabileceği bildirildi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Bingöl’de 123 göçmen yakalandı

Bingöl’de 123 göçmen yakalandı

2017-08-20 18:11:19

Bingöl’ün Solhan yapılan yol kontrollerinde 123 göçmen yakalandı.

Tatlı imalatçıları yükselen fıstık fiyatlarına tepkili

Tatlı imalatçıları yükselen fıstık fiyatlarına tepkili

2017-08-20 17:33:47

Türkiye'nin önemli tatlı üretim merkezlerinden olan Diyarbakır'da, fıstık fiyatlarındaki artışa tatlı imalatçıları tepki gösteriyor.

Kayapınar ve Yenişehir kaymakamları değişti

Kayapınar ve Yenişehir kaymakamları değişti

2017-08-20 16:50:26

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ve Yenişehir ilçe kaymakamlarının yerleri değişti.

TÜM HABERLER

Bakan Eroğlu’ndan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine ziyaret

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Diyarbakır’a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’yı makamında ziyaret etti.

“Devlete 7 milyar dolar katkımız oldu”

Türkiye Petrolleri (TP) Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir, devlete son 10 yıl içerisinde 7 milyar dolar katkılarının olduğunu söyledi.

Mazıdağı’nda minikler namaz için yürüdü

Namaz ve ibadet farkındalığı için Mardin’in Mazıdağı ilçesinde çocuklar yürüyüş yaptı.

Şırnak’ta çok sayıda el yapımı patlayıcı imha edildi

Şırnak’ın Beytüşşebap ve Silopi ilçelerinde PKK’ye yönelik devam eden operasyonlarda çok sayıda el yapımı patlayıcı tespit edilerek imha edildi.

"Alternatif Ürün Projesi"nde yüksek verim

Mardin’in Midyat İlçesinde Ziraat Odası tarafından ‘Alternatif Ürün Projesi' kapsamında ekilen ve yüksek verim elde edilen çeşitli sebzeler, "Tarla Günü" programında tanıtıldı.
TÜM HABERLER