A A A

Edirne Belediyesi dilencilere göz açtırmıyor

Eklenme : 2015-06-27 23:50

EDİRNE - Edirne Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayında Selimiye Camii’ni ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin daha rahat ibadet edebilmelerini sağlamak amacıyla, dilencilere yönelik denetimlerini arttırdı.

Edirne Belediyesi dilencilere göz açtırmıyor

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte her yıl olduğu gibi bu yıl da kente, inanç turizminde büyük bir artış yaşanmaya başladı. Edirne Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, özellikle Selimiye Camii'ni ziyarette gelen yerli ve yabancı turistlerin ibadetlerini daha rahat yapabilmeleri için, dilencilere yönelik denetimlerini arttırdı.

Selimiye Cami'nin önünde ve etrafından dilenenlere yönelik sıklaştırılan denetimlerin Ramazan ayı boyunca devam edeceğini ifade eden Edirne Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, "Şehrimize gelen misafirlerimiz ibadetlerini daha rahat yapabilmelerini sağlamak, vatandaşların dini duygularının sömürülmesini engellemek amacıyla, zaten var olan denetimlerimizi Ramazan ayı boyunca daha da devam edecektir." şeklinde konuştu. (İlyas Tunç-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Gül: Hakim ve savcılarımız süreci takip ediyor

Gül: Hakim ve savcılarımız süreci takip ediyor

2017-07-22 18:49:07

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Gaziantep’te, gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Almanlar hakkında sorulan soruyu cevaplayan Gül, “Bu konuda bizim açımızdan ilgili olan boyut yargılamanın adil, bağımsız bir şekilde yapılmasıdır” dedi.

Sur’daki çalışmalarla ilgili toplantı düzenlendi

Sur’daki çalışmalarla ilgili toplantı düzenlendi

2017-07-22 18:24:29

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde devam eden restorasyon çalışmalarıyla ilgili toplantı düzenlendi.

Van’da eroin ele geçildi

Van’da eroin ele geçildi

2017-07-22 18:15:45

Van’ın Tuşba ilçesinde park halinde bulunan bir araçta yapılan aramada yaklaşık 39 kilogram eroin ele geçildi.

TÜM HABERLER

"Siyonist’in emellerini gerçekleştirmek için uygulamayacağı terör yoktur"

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz, Siyonistlerin, şeytani emellerini gerçekleştirmek için uygulamayacağı terörün olmadığına dikkat çekerek Müslümanların, ihtilafı bir kenara bırakıp Siyonizm'e karşı birleşmesi gerektiğini belirtti.

“Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları sonlandıracak bir eylem planı oluşturulmalıdır”

Siyonist teröristlerin Mescid-i Aksa ve Filistin halkına yönelik gerçekleştirdiği zulme tepki gösteren Erbakan Vakfı Bitlis Şubesi, Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları sonlandıracak bir eylem planı oluşturulması gerektiğini vurguladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Mescid-i Aksa" çağrısı

​Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İslam İşbirliği Teşkilatı Zirve Dönem Başkanı olarak, uluslararası toplumu Harem-i Şerif'te ibadet özgürlüğünü kısıtlayan uygulamaların derhal kaldırılması için harekete geçmeye çağırıyorum." dedi.

Mardin STK’ları terör çetesini lanetledi

Siyonist terör şebekesinin Mescid-i Aksa’ya yönelik baskı ve saldırıları kınayan MÜSİAD Mardin Şubesi ve Mardin Berberler ve Kuaförler Odası, Siyonist işgalcilerin Müslümanları şehit etmesi ve ibadet yapılmasını engellemesine sert tepki gösterdi.

"Kitap okuyana çay ve kahve bedava"

​Van’da kafe işleten 2 edebiyat öğretmeni, bir araya gelerek oluşturdukları sosyal sorumluluk projesiyle kitap okuyan müşterilerine ücretsiz çay ve kahve ikramında bulunuyor.
TÜM HABERLER