A A A

Ermenek'te 6 işçinin daha cansız bedenine ulaşıldı

Eklenme : 2014-11-18 10:01

KARAMAN - Karaman’ın Ermenek ilçesindeki kömür ocağında meydana gelen su baskınında mahsur kalan 6 işçinin daha cenazesine ulaşıldı.

Ermenek'te 6 işçinin daha cansız bedenine ulaşıldı

Ermenek'teki maden ocağında 28 Ekim 2014 Salı gününden bu yana yürütülen arama kurtarma çalışmaları kapsamında, 6 işçinin daha cansız bedenine ulaşıldı. Böylece 18 işçinin mahsur kaldığı madenden çıkartılan cenaze sayısı 10'a yükseldi.

İşçilerin cansız bedenine, madenin 4. başyukarı bölümünde ulaşıldığı belirtildi. 6 işçinin cenazesi, maden ocağının girişinde ambulanslara alınarak Ermenek Devlet Hastanesine gönderildi.

Cenazelerine ulaşılan madencilerin kimliklerinin tespit edilemediği, yapılacak DNA testi sonrası cenazelerin ailelerine teslim edileceği öğrenildi.

Hatırlanacağı üzere, kömür ocağında meydana gelen su baskını sonrası madende 18 işçi mahsur kalmış, 6 Kasım'da 2, dün de 2 işçinin cenazesi çıkartılmıştı. Son 6 işçinin de cansız bedenine ulaşılmasının ardından 18 işçinin mahsur kaldığı madenden çıkartılan cenaze sayısı 10'a yükseldi. Madendeki diğer 8 işçinin bulunması için arama çalışması sürüyor.YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Kadınların gece çalışmasıyla ilgili yönetmenlik Resmi Gazetede

Kadınların gece çalışmasıyla ilgili yönetmenlik Resmi Gazetede

2017-08-19 07:12:12

​Kadınların gece çalışmalarıyla ilgili hazırlanan yönetmenlik Resmi Gazetede yayımlandı.

Bitlis'te FETÖ operasyonu: 10 gözaltı

Bitlis'te FETÖ operasyonu: 10 gözaltı

2017-08-18 23:42:35

​Bitlis merkez ve Mardin ilinde FETÖ yapılanmasına yönelik gerçekleştirilen operasyonda 10 kişinin gözaltına alındığı ve çok sayıda doküman ele geçirildiği bildirildi.

Namaz eğitimini tamamlayan çocuklar camide buluştu

Namaz eğitimini tamamlayan çocuklar camide buluştu

2017-08-18 23:26:45

Kur'an Nesli Platformu tarafından "Ağustos Ayı Namaz Ayı" etkinlikleri kapsamında, namaz eğitimi alan çocuklar camide buluştu.

TÜM HABERLER

950 yeni hakim ve savcı alınacak

​Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, yeni 950 hakim ve savcı alınacağını, sınavın 24 Aralık'ta yapılacağını duyurdu.

İşitme engelliler için umre ödüllü bilgi yarışması

​Diyanet İşleri Başkanlığı ve Kayseri İl Müftülüğünde İşitme Engelliler Koordinatörlüğü tarafından "İşitme Engelliler İçin Umre Ödüllü Bilgi Yarışması" düzenlendi.

Yakalanan PKK'li saklanan malzemelerin yerini gösterdi

​Mardin'in Savur ilçesi kırsalında daha önce yakalanan PKK'linin yer göstermesi sonucu çok sayıda malzeme ele geçirtildi.

Şanlıurfa’da FETÖ davaları devam ediyor

​Şanlıurfa’da 5. Ağır Ceza Mahkemesinde mahkeme heyetinin karşısına çıkarılan 104 FETÖ üyesinin yargılandığı davada 10 kişi için tahliye kararı çıkarken diğerlerinin yargılanmaları devam edecek.

Gaziantep'te hırsızlık operasyonu: 2 gözaltı

Gaziantep'te çalıntı araç ile hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi adliyeye sevk edildi.
TÜM HABERLER