A A A

Zonguldak Çaycuma'da Kutlu Doğum etkinliği

Eklenme : 2015-05-03 10:58

ZONGULDAK - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Muharremşah köyünde ilk Kutlu Doğum etkinliği düzenlendi.

Zonguldak Çaycuma'da Kutlu Doğum etkinliği

Peygamber Sevdalıları Platformuna üye derneklerden İhya-Der'in organizesiyle Çaycuma ilçesine bağlı Muharremşah köyünde kutlu doğum etkinliği düzenlendi.

Muharremşah köy evinin önünde yapılan etkinlik, Muharremşah Merkez Cami İmamı Sedat Ören’in Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından Yakup Kazak’ın okuduğu mevlitle devam etti.

Köylülerin yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinlik, Muharremşah köyü Kız ve Erkek İlahi gruplarının ilahi ve ezgiler seslendirdiği programda, Eslem Özdemir okuduğu  ‘Ey Gül Sana’ adlı şiirle katılımcılara duygulu anlar yaşattı.

Program yapılan dua ve hayırseverler tarafından hazırlanan ikramın katılımcılara dağıtılmasıyla son buldu.  (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

2017-05-19 20:21:42

Peygamber Sevdalıları Platformunun Türkiye genelinde düzenlediği “Kutlu Doğum Şiir ve Makale Yarışması” kapsamında Gaziantep’ten katılıp dereceye girenlere ödülleri verildi.

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

2017-05-18 22:57:20

Peygamber Sevdalıları Platformu, Ardahan’ da Kutlu Doğum etkinliği düzenledi.

TÜM HABERLER

Diyanet'in belirlediği fitre miktarı asgari ücretin azlığını ortaya koyuyor

Diyanet İşleri Başkanlığının bu yılki fitre miktarını 16 TL olarak belirlemesi açlık sınırının altındaki asgari ücretin azlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Kaçan araçta 96 kilo esrar ele geçirildi

Batman’da "dur" ihtarına uymayıp kaçan bir araç yakalanırken, araçta yapılan aramada 96 kilo 400 gram esrar ele geçirildi.

PKK'den yakalanan 8 şüpheli tutuklandı

Mardin'de düzenlenen PKK operasyonlarında gözaltına alınan 16 şüpheliden 8'i tutuklandı.

Bitlis'te bir PKK'li öldürüldü

Bitlis merkezindeki Ilıcak köyü sınırlarında gerçekleştirilen operasyonda bir PKK'li öldürüldü.

Ramazan'da dengeli beslenmeye dikkat

Ramazan ayının başlanmasıyla birlikte uyarı ve tavsiyelerde bulunan uzmanlar, Ramazan'da dengeli beslenmeye dikkat edilmesi gerektiğini belirttiler.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center