A A A

Zonguldak Çaycuma'da Kutlu Doğum etkinliği

Eklenme : 2015-05-03 10:58

ZONGULDAK - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Muharremşah köyünde ilk Kutlu Doğum etkinliği düzenlendi.

Zonguldak Çaycuma'da Kutlu Doğum etkinliği

Peygamber Sevdalıları Platformuna üye derneklerden İhya-Der'in organizesiyle Çaycuma ilçesine bağlı Muharremşah köyünde kutlu doğum etkinliği düzenlendi.

Muharremşah köy evinin önünde yapılan etkinlik, Muharremşah Merkez Cami İmamı Sedat ören'in Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından Yakup Kazak'ın okuduğu mevlitle devam etti.

Köylülerin yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinlik, Muharremşah köyü Kız ve Erkek İlahi gruplarının ilahi ve ezgiler seslendirdiği programda, Eslem özdemir okuduğu ‘Ey Gül Sana' adlı şiirle katılımcılara duygulu anlar yaşattı.

Program yapılan dua ve hayırseverler tarafından hazırlanan ikramın katılımcılara dağıtılmasıyla son buldu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

6-7 Ekim saldırılarının dikkat çeken figürü "kameraman" gözaltına alındı

6-7 Ekim saldırılarının dikkat çeken figürü Gelê Kürdistan TV (GK TV) eski muhabiri Diyarbakır’da PKK’ye yönelik operasyonlar kapsamında gözaltına alındı.

Mardin Yeşilay’ın “Gençlik Merkezi” açıldı

Yeşilay Mardin Şubesi’nin “Gençlik Merkezi” törenle açıldı.

DGS soru ve cevaplarının tamamı aday erişimine açıldı

​2017 Dikey Geçiş Sınavı soru ve cevaplarının tamamı adayların erişimine açıldı.

"Uyuşturucu bağımlılığı tamamen bir halk sağlığı sorunudur"

Diyarbakır ÇEMATEM'de görev yapan uzmanlar, uyuşturucu bağımlılığının tamamen bir halk sağlığı sorunu olduğunu belirterek, ailelerin çocuklara öğüt vermekten ziyade onları dinlemeleri tavsiyesinde bulunuyor.

Şanlıurfa’da tarihi evler restore ediliyor

Dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden olan Şanlıurfa'da tarihi yapıların ortaya çıkması ve korunmasına yönelik çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 'Urfa Evleri’nin restorasyonunu sürdürüyor.
TÜM HABERLER