A A A

Erzincan’da halk günleri başladı

Eklenme : 2015-04-12 21:10

ERZİNCAN - Erzincan Belediyesi halkın sorunlarını dinlemek için “HalkGünleri” adı altında bir program tertipledi.

Erzincan’da halk günleri başladı

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy tarafından başlatılan halk günlerinin ilki ilk 10 Nisan Cuma günü belediye kültür evinde düzenlendi.

Halk günü programı kapsamında Başkan Başsoy, yaklaşık 50 kişi ile bire bir görüşerek sorunlarını dinledi.

Konu hakkında bilgi veren Başsoy amaçlarının şikayetlere anında müdahale etmek olduğunu belirterek, "Çeşitli nedenlerden dolayı ulaşamadığımız hemşerilerimize ulaşabilmek, onların taleplerini ve önerilerini dinlemek ve kısa sürede yerine getirmek amacıyla Halk Günleri programları düzenledik. Benim anlayışıma göre bir belediye başkanı halkının içinde olmak zorundadır. Makamlar gelip geçicidir. Asıl olan hizmettir. Şehrimizde sorun değil çözüm vardır. Biz sorunsuz bir Erzincan için çalışıyoruz. Bundan böyle her Cuma günü saat 13. 30'da Belediye Kültür Evinde halkımızla buluşacağız" dedi. (M. Sıddık Direkçi – İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

2017-07-25 23:51:57

​Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde bir gencin intihar ettiği iddia edildi.

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

2017-07-25 23:19:26

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde Kur’an kursunun öğrencilerini taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu meydana gelen kazada 15 kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Nusaybin’den Suriye’ye uzanan tünel bulundu

​Mardin’in Nusaybin ilçesinden Suriye’ye uzanan bir tünel daha ortaya çıkarıldı.

Müftülerin nikâh kıyma yetkisi TBMM'ye sunuldu

​Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda değişiklik yapılan tasarısı TBMM'ye sunuldu.

Diyanet "Kendi Dilinden FETÖ" çalışmasını yayımlayacak

FETÖ'nün 40 yıllık söylemini inceleyen Diyanet İşleri Başkanlığı, yarın "Kendi Dilinden FETÖ-Örgütlü Bir Din İstismarı" başlıklı çalışmasını yayımlayacak.

"Söz konusu Kudüs olunca Müslümanların tek ses olması gerekiyor"

Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını değerlendiren Molla Bahri Kılıç, bütün Müslümanların, söz konusu Kudüs gibi mukaddes değerler olunca tek ses olması gerektiğini söyledi.

"Kur'an'ı bilen bir gençliğin yetişmesine ihtiyacımız var"

Kanaat önderleri ve müderrislerle bir araya gelen Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, Kur'an-ı Kerim'i bilen ve Allah'ı dilinden düşürmeyen bir gençliğin yetişmesine ihtiyaçları olduğunu söyledi.
TÜM HABERLER