A A A

Giresun Valisi havalimanı inşaatı hakkında bilgi aldı

Eklenme : 2015-03-30 20:47

GİRESUN - Giresun havalimanı müdürü, Giresun valisine limanın son durumu hakkında bilgi sundu.

Giresun Valisi havalimanı inşaatı hakkında bilgi aldı

OR-Gİ (Ordu-Giresun) Havalimanı müdürü İsa Gençoğlu,  Mart ayının sonunda  açılışı yapılması planlanan ancak olumsuz hava koşulları nedeniyle geciken havalimanı hakkında Vali Hasan Karahan’a bilgi verdi.

Vali  Karahan’ı ziyarette bulunan havaalanı Müdürü Gençoğlu, Avrupa ve Türkiye’nin deniz dolgusu yapılarak inşa edilen tek havalimanı olan, Ordu-Giresun Havalimanı çalışmalarının hızla sürdüğünü söyledi.

Gençoğlu, aylar önce altyapısı tamamlanan inşaatın üstyapıda sona gelindiğini, ancak olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı aksaklıkların meydana geldiğini belirterek, yaşanan aksaklıklara rağmen çalışmaların gece-gündüz yürütüldüğünü,  limanın en kısa sürede yolcu trafiğine  açılmasının hedeflendiğini ifade etti.

Vali Hasan Karahan, havaalanının açılmasını her iki ilinde sabırsızlıkla beklediğini, çalışmaların aksatılmadan devam etmesini söyledi. (Hakkı Yavuz -İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Ege'de 4,1 büyüklüğünde deprem

Ege'de 4,1 büyüklüğünde deprem

2017-06-26 09:45:42

Ege Denizi'nde İzmir'in Karaburun ilçesi yakınlarında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Küçük çocuğun cinsel istismara uğradığı iddiası halkı ayaklandırdı

Küçük çocuğun cinsel istismara uğradığı iddiası halkı ayaklandırdı

2017-06-26 00:05:17

​Diyarbakır'da akşam saatlerinde küçük bir kız çocuğuna bir okulda cinsel istismarda bulunulduğu iddiası halkı ayaklandırdı.

Foseptik çukuruna düşen 4 kişi öldü

Foseptik çukuruna düşen 4 kişi öldü

2017-06-25 22:26:14

​Adana'nın Aladağ ilçesinde foseptik çukuruna düşen 4 kişi hayatını kaybetti.

TÜM HABERLER

Dışişlerinden Pakistan'daki tanker kazası açıklaması

Dışişleri Bakanlığı, Pakistan'da meydana gelen ve çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği tanker kazasıyla ilgili açıklama yaptı.

Tunceli'de EYP düzeneği ele geçirildi

Tunceli'de PKK'ye yönelik operasyonda el yapımı patlayıcı düzeneği ele geçirildi.

"Allah bu memleketin üzerinde kötü emel besleyenlere fırsat vermesin"

Bayram programı kapsamında Hakkari'ye gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Allah'ın, Türkiye üzerinde kötü emel besleyenlere fırsat vermemesi temennisinde bulundu.

Gaziantep'te kaza: 2 ölü 3 yaralı

Gaziantep'te meydana gelen iki ayrı trafik kazasında biri Suriyeli 2 kişi hayatını kaybetti, 2'si çocuk 3 kişi de yaralandı.

Tanıkların dilinden Susa katliamı

PKK'nin 26 Haziran 1992 tarihinde Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde bulunan Susa (Yolaç) köyünde gerçekleştirdiği cami katliamının tanıkları, o günleri anlattılar.
TÜM HABERLER