A A A

Erzincan'da Kutlu Doğum hazırlıkları devam ediyor

Eklenme : 2015-03-29 15:34

ERZİNCAN - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen kutlu doğum etkinlikleri kapsamında 3 Nisan'da Erzincan'da gerçekleştirecek programın hazırlıkları sürüyor.

Erzincan'da Kutlu Doğum hazırlıkları devam ediyor

Peygamber Sevdalıları tarafından 3 Nisan'da Erzincan'da düzenlenecek ‘Eşsiz önder Hz Muhammed' Kutlu doğum etkinliği hazırlıkları kapsamında şehrin dört bir tarafına Kutlu Doğum afişleri asıldı.

Çalışmalar hakkın da bilgi veren Platform yetkilileri, Erzincan'da tüm İslami STK'ların programa davet edileceği, camilere de broşürler dağıtılarak halkın programdan haberdar edileceği belirtildi.

Peygamber Sevdalıları tarafından Erzincan'da sürdürülen ‘Salâvat kampanyası'nda çekilen salavatlar programda açılanarak Hz Muhammed'e (sav) hediye edilecek.

Programın 3 Nisan'da müftülük konferans salonunda, saat 19.00'da yapılacağını söyleyen platform yetkilileri, tüm Erzincanlıları kutlu doğum etkinliğine davet etti. (M. Sıdık Direkçi - İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

Bingöl’de 123 göçmen yakalandı

Bingöl’ün Solhan yapılan yol kontrollerinde 123 göçmen yakalandı.

Bitlis Kalesi turizme açılmayı bekliyor

Pamukkale Üniversitesi tarafından 2004 yılında başlatılan kazı çalışmaları nedeniyle yerli ve yabancı turizme kapatılan tarihi Bitlis Kalesi'nde, bir an önce çalışmaların bitirilerek turizme açılması bekleniliyor.

Tatlı imalatçıları yükselen fıstık fiyatlarına tepkili

Türkiye'nin önemli tatlı üretim merkezlerinden olan Diyarbakır'da, fıstık fiyatlarındaki artışa tatlı imalatçıları tepki gösteriyor.

Kayapınar ve Yenişehir kaymakamları değişti

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ve Yenişehir ilçe kaymakamlarının yerleri değişti.

"Biz sağ oldukça bu acı yüreğimizden çıkmaz"

Gaziantep’te geçtiğimiz yıl bir kına gecesinde gerçekleştirilen canlı bomba saldırısında hayatını kaybedenlerin yakınları, olayın yıl dönümünde yakınlarının kabrini ziyaret etti.
TÜM HABERLER