A A A

Erzincan'da Kutlu Doğum hazırlıkları devam ediyor

Eklenme : 2015-03-29 15:34

ERZİNCAN - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen kutlu doğum etkinlikleri kapsamında 3 Nisan'da Erzincan'da gerçekleştirecek programın hazırlıkları sürüyor.

Erzincan'da Kutlu Doğum hazırlıkları devam ediyor

Peygamber Sevdalıları tarafından 3 Nisan’da Erzincan'da düzenlenecek ‘Eşsiz önder Hz Muhammed’ Kutlu doğum etkinliği hazırlıkları kapsamında şehrin dört bir tarafına Kutlu Doğum afişleri asıldı.

Çalışmalar hakkın da bilgi veren Platform yetkilileri, Erzincan’da tüm İslami STK’ların programa davet edileceği, camilere de broşürler dağıtılarak halkın programdan haberdar edileceği belirtildi.

Peygamber Sevdalıları tarafından Erzincan'da sürdürülen ‘Salâvat kampanyası’nda çekilen salavatlar programda açılanarak Hz Muhammed'e (sav) hediye edilecek.

Programın 3 Nisan'da müftülük konferans salonunda, saat 19.00'da yapılacağını söyleyen platform yetkilileri, tüm Erzincanlıları kutlu doğum etkinliğine davet etti. (M. Sıdık Direkçi - İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

Meteorolojiden 7 il için sıcak hava uyarısı

​Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğünden, 7 il için kuvvetli sıcak hava uyarısı yapıldı.

Bayramda hayvanat bahçesini 38 bin 500 kişi ziyaret etti

Türkiye’de ilk, Avrupa’da ikinci ve dünyada ise dördüncü sırada yer alan Gaziantep Hayvanat Bahçesi’ni Ramazan Bayramı’nda çoğunluğu çevre illerden olmak üzere 38 bin 500 kişi ziyaret etti.

Sosyal yardım alanları istihdam edenlere sigorta prim desteği

Sosyal yardım alanların istihdam teşvikine yönelik yapılan bir düzenleme ile işverenlere sigorta prim desteği sağlanacak.

Dicle Elektrikten uyarı

Dicle Elektrik Mardin İl Müdürlüğü, dikkat edilmemesi durumunda Kızıltepe’de elektrik şebekesinin devre dışı kalabileceğini belirtti.

Anız yakanlara para cezası kesilecek

Anız yangınlarıyla ilgili uyarılarda bulunan Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, anız yakanlar hakkında para cezasının kesileceğini bildirdi.
TÜM HABERLER