A A A

Erzincan'da Kutlu Doğum hazırlıkları devam ediyor

Eklenme : 2015-03-29 15:34

ERZİNCAN - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen kutlu doğum etkinlikleri kapsamında 3 Nisan'da Erzincan'da gerçekleştirecek programın hazırlıkları sürüyor.

Erzincan'da Kutlu Doğum hazırlıkları devam ediyor

Peygamber Sevdalıları tarafından 3 Nisan’da Erzincan'da düzenlenecek ‘Eşsiz önder Hz Muhammed’ Kutlu doğum etkinliği hazırlıkları kapsamında şehrin dört bir tarafına Kutlu Doğum afişleri asıldı.

Çalışmalar hakkın da bilgi veren Platform yetkilileri, Erzincan’da tüm İslami STK’ların programa davet edileceği, camilere de broşürler dağıtılarak halkın programdan haberdar edileceği belirtildi.

Peygamber Sevdalıları tarafından Erzincan'da sürdürülen ‘Salâvat kampanyası’nda çekilen salavatlar programda açılanarak Hz Muhammed'e (sav) hediye edilecek.

Programın 3 Nisan'da müftülük konferans salonunda, saat 19.00'da yapılacağını söyleyen platform yetkilileri, tüm Erzincanlıları kutlu doğum etkinliğine davet etti. (M. Sıdık Direkçi - İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

2017-05-19 20:21:42

Peygamber Sevdalıları Platformunun Türkiye genelinde düzenlediği “Kutlu Doğum Şiir ve Makale Yarışması” kapsamında Gaziantep’ten katılıp dereceye girenlere ödülleri verildi.

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

2017-05-18 22:57:20

Peygamber Sevdalıları Platformu, Ardahan’ da Kutlu Doğum etkinliği düzenledi.

TÜM HABERLER

Van’da yol genişletme ve kaldırım çalışması

Van Büyükşehir Belediyesi, kentin ulaşımını rahatlatmak amacıyla merkezde bulunan Şerefiye Caddesi'nde bölünmüş yol çalışmasına başladı.

Ebu Merzuk: Amerika İsrail'in işgaline ortaktır

Hamas Siyasi Birimi üyelerinden Musa Ebu Merzuk, ABD'nin İsrail'in işgaline ortak olduğunu, işgal rejimini Filistin halkına karşı para ve silahla desteklediğini söyledi.

"İslamofobik nefret suçlarının ilkokullara kadar inmiş olması endişe vericidir"

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen "Yurtdışı Din Hizmetleri" konferansında konuşan Mehmet Görmez, "İslamofobik nefret suçlarının ilkokullara kadar inmiş olması endişe vericidir"

Gaziantep’te gazetecilere eğitim

Gaziantep’te gazetecilere yönelik grafik tasarım ve sayfa düzeni, haber yazım tekniği ile kamera ve fotoğraf çekim teknikleri konularında eğitim verilecek.

"Hayırseverlerden uzanacak bir yardım eli bekliyoruz"

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde tek gözlü odada yaşayan 5 kişilik aile kendilerine uzanacak bir yardım eli bekliyor.
TÜM HABERLER
Kod Center