RİZE

1 °C

açık

RİZE TÜM HABERLER

Son Haberler

DİYARBAKIRÂlimlerden Kutlu Doğum etkinliği değerlendirmesi

Diyarbakır’da düzenlenen Kutlu Doğum etkinliğini değerlendiren âlimler, bu tür etkinliklerin vahdete zemin hazırladığını ifade ederek, İttihad’ın Hz Muhammed'in aşkı etrafında toplanmakla olacağını belirttiler.

BATMAN"Kutlu Doğum her sene bir irfan ziyafetine dönüşmektedir"

Batman'da Şeyh Muhammed El Haznevi Camii Erkek Kur'an Kursu tarafından gerçekleştirilen Kutlu Doğum programında, Kutlu Doğum etkinliklerinin her yıl bir irfan ziyaretine dönüştüğü belirtildi.

DİYARBAKIR"Beklentimiz Selahattin’in torunlarının tekrar buradan çıkmasıdır"

Diyarbakır’da düzenlenen Kutlu Doğum etkinliğini değerlendiren Lübnan İslami Tevhit Hareketi Lideri Şeyh Bilal, beklentilerinin tekrardan Selahattin’in torunlarının bu topraklardan çıkması olduğunu söyledi.

DİYARBAKIR"Peygamberin aşkını anlatan eserler yapmaya devam edeceğiz"

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ve yüzbinlerin katılımıyla gerçekleştirilen Diyarbakır Kutlu Doğum etkinliği sonrası, programda ilahiler seslendiren sanatçılar duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

DİYARBAKIR"Selahaddin Eyyubi gibi farklılıkları bir araya toplayıp o mirasa sahip çıkacağız"

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, Hz. Muhammed'in sevgisinin ümmeti bir araya getireceğini belirterek, "Selahaddin Eyyubi'nin yaptığı gibi biz de farklı kavimleri, farklı mezhepleri tekrar bir araya toplayıp o mirasa sahip çıkmış olacağız." dedi.

DİYARBAKIR"Her zaman bu tür etkinliklere katılacağız"

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Diyarbakır’da düzenlenen Kutlu Doğum etkinliğine katılan vatandaşlar, her zaman bu tür etkinliklere katılacaklarını belirttiler.

TUNCELİTunceli'de 'özel güvenlik bölgesi' ilanı

Tunceli Valiliği, merkez ile Ovacık, Pülümür, Hozat ve Nazımiye ilçelerinde 31 ayrı bölgede "özel güvenlik bölgesi" ilan edildiğini açıkladı.

AĞRIAğrı'da Kutlu Doğum coşkusu

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Ağrı’da "Hak ve Adalet Rehberi Hz Muhammed(sav) temalı Kutlu Doğum etkinliği düzenlendi.

TUNCELİTunceli-Pülümür Karayolu'nda transit geçişlere kısıtlama

Tunceli-Pülümür Karayolu güzergâhı üzerinde TIR ve kamyonların geçişi iki yönlü olarak kapatıldı.

DİYARBAKIRPeygamber Sevdalıları Diyarbakır'dan İslam âlemine çağrıda bulundu

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Diyarbakır’da “Hak ve Adalet Rehberi Hz. Muhammed (sav)” temasıyla Kutlu Doğum etkinliği düzenledi. Etkinlikte Müslümanlar arasındaki kardeşliğin pekişmesi, vahdetin oluşması için İslam âlemine çağrı yapıldı

Kod Center