KIRIKKALE

15 °C

kapalı

KIRIKKALE TÜM HABERLER

Son Haberler

ŞANLIURFAŞanlıurfa Eyyübiye’de kaçak yapı yıkıldı

Eyyübiye Belediyesi Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğüne bağlı ekipler, Haşimiye’de bulunan bir işyerinin imar planına aykırı kaçak katının yıkımını gerçekleştirdi.

ŞANLIURFA"Sıcak bizim için hem terbiye hem güzellik olacak"

Ramazan ayıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Şanlıurfa Müftüsü, sıcakların Müslümanlar için terbiye edici yönünün unutulmaması gerektiğini söyledi.

DİYARBAKIRSur'da kamulaştırılan yapılar yıkılıyor

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde kamulaştırılan 2 mahalle kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında aralarında metruk yapıların da bulunduğu bazı binaların yıkımına başlandı.

DİYARBAKIRSilvan'da belediye eski çalışanı ölü bulundu

Diyarbakır'da daha önce PKK tarafından kaçırıldığı öğrenilen belediye işçisi, evine 20 kilometre uzaklıkta ölü halde bulundu.

GAZİANTEP"Hak ve batıl mücadelesi Hz. Âdem'den bu yana var"

Mardin'in Derik ilçesinde PKK'lilerin el yapımı patlayıcıyla düzenlediği saldırı sonucu hayatını kaybeden Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün babası, Hz. Adem'den bu yana hak ve batıl mücadelesinin yaşandığına dikkat çekti.

ANKARA"Türkiye'nin Afrika'ya yaklaşımı dostluk üzerinedir"

Gazi Üniversitesinde gerçekleştirilen bir toplantıda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türkiye'nin Afrika'ya yaklaşımının dostluk üzerine olduğunu söyledi.

KUDÜSTrump Filistin'de protesto edildi

İşgal zindanlarında açlık grevi eylemini sürdüren Filistinli tutsaklara destek için Batı Yaka’nın güneyindeki Beytlahim kentinde yürüyüş düzenleyen Filistinliler, ABD Başkanı Donald Trump’ın bölgeye ziyaretini protesto etti.

MARDİNMardin’de ‘Tasarım ve İnovasyon Merkezi Projesi’nin imzaları atıldı

Mardin merkez Artuklu Belediyesi ile Kaymakamlık tarafından hazırlanarak Dicle Kalkınma Ajansı’na sunulan ‘Tasarım ve İnovasyon Merkezi Projesi’ başarılı bulunarak destek almaya hak kazandı.

HABER MRKSel ve yıldırımdan korunma yolları nelerdir?

Son günlerde artan aşırı yağışlar beraberinde sel ve yıldırım çarpması gibi hadiseleri beraberinde getiriyor. Peki, sel ve yıldırıma karşı korunma yolları nelerdir?

ERZURUMMeteorolojiden Doğu Anadolu için sağanak uyarısı

Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü, Doğu Anadolu Bölgesi için sağanak uyarısı yaparak, oluşabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olunması gerektiğini bildirdi.

Kod Center