A A A

Bingöl’de bir PKK’li yakalandı

Eklenme : 2017-07-17 12:12

BİNGÖL - Bingöl’ün Yayladere ilçesinde PKK’ye yönelik süren operasyonlarda bir PKK’li yakalandı. Operasyonda 7 sığınak, 3 mevzi, 2 depo tespit edilirken çok sayıda yaşam malzemesi ve mühimmat ele geçirildi.

Bingöl’de bir PKK’li yakalandı

Bingöl’ün Yayladere ilçesinde PKK’ye yönelik operasyonda bir PKK’li yakalandı. Operasyonda 7 sığınak, 3 mevzi, 2 depo tespit edilirken çok sayıda yaşam malzemesi ve mühimmat ele geçirildiği bildirildi.

Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada, “Yayladere İlçesi Gökçedal Köyü bölgesinde gerçekleştirilen ve bir teröristin sağ yakalandığı operasyon kapsamında 7 sığınak, 3 mevzi ve 2 depo bulunmuştur.” denildi.

Sığınaklarda ve yakalanan PKK’linin üzerinde yapılan aramada, Bir makinalı tüfek, 75 bixi fişeği, bir kurusıkı tabanca, bir şarjör, 2 el bombası, bir palaska, 2 çift mekap, 48 adet kullanılmış boxer, bir araç aküsü ve çok sayıda muhtelif yaşam malzemesi ele geçirildiği belirtildi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Gaziantep Hayvanat Bahçesi’nde hafta sonu yoğunluğu

Gaziantep Hayvanat Bahçesi’nde hafta sonu yoğunluğu

2017-07-24 17:31:40

Büyüklüğü ve barındırdığı türler bakımından Dünyanın ve Türkiye’nin en önde gelen hayvanat bahçelerinden biri olan Gaziantep Hayvanat Bahçesi’nde hafta sonu yoğunluk yaşanıyor.

Saman yüklü kamyon devrildi

Saman yüklü kamyon devrildi

2017-07-24 16:48:48

Bingöl'ün Genç ilçesinde seyir halindeki bir kamyon, sürücüsünün virajı alamaması nedeniyle devrildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar Emiri Şeyh Temim ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar Emiri Şeyh Temim ile görüştü

2017-07-24 16:24:03

Körfez ülkeleri turunun son durağı olan Katar’ın başkenti Doha’da temaslarını sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani ile bir araya geldi.

TÜM HABERLER

Suriyeli inşaat işçisi 3’üncü kattan düştü

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde dengesini kaybeden inşaat işçisi 3’üncü kattan düştü.

Çiftçiler: Emeğimizin karşılığını başkaları alıyor

Gün boyu kavurucu sıcakların altında çalışmalarına rağmen emeklerinin karşılığını alamadıklarını belirten Batmanlı çiftçiler, yetkililerden yaşadıkları soruna çözüm bulmalarını istediler.

Bingöl’de 5 odalı sığınak bulundu

Bingöl’ün Kıği ilçesinde PKK’ye yönelik yürütülen operasyonda 5 odalı bir sığınak bulundu. Sığınakta çok sayıda yaşam malzemesi ele geçirildi.

Şanlıurfa'da Suriyelilere sağlık eğitimi verilecek

Şanlıurfa Valiliği ve Harran Üniversitesi ortaklığında Suriyeli göçmenlere sağlık alanında eğitim verilecek.

Samsun'da el konulan yılanlar Gaziantep'e getirildi

Samsun'da yasa dışı yollarla Türkiye'ye getirildiğinin belirlenmesi üzerine el konulan piton ve boa yılanı, Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ne yerleştirildi.
TÜM HABERLER