A A A

Araç soygunu girişimi kameraya yansıdı

Eklenme : 2017-06-19 14:38

DİYARBAKIR - Diyarbakır’da 3 kişilik bir hırsız ekibi tarafından bir araca soygun girişiminde bulunuldu.

Araç soygunu girişimi kameraya yansıdı

Diyarbakır’da bir siteye girerek keşif yaptıkları gözlenen 3 kişilik hırsız ekibi, gözüne kestirdikleri bir aracın camını kırarak soygun girişiminde bulundu.

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde bulunan Öncü oğulları sitesinde gerçekleşen hırsızlık girişimi bir işyerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde ilk başta 3 kişilik ekip sitenin tamamını gezip keşfettikten sonra dışarı çıkıp aralarında anlaşıp gözüne kestirdikleri bir aracı soymak için bir arkadaşını gönderdikleri görülüyor. Siteye tekrar giren hırsız eline uzunca bir eldiven geçirdikten sonra profesyonel bir şekilde aracın camını kırdıktan sonra içerisine girip her yeri didik didik arıyor. O esnada arkadaşlarından bir tanesi tekrar içeri girip etraflıca keşif yapıyor. Keşif yapan arkadaşları çıkınca iş başındaki hırsızda işini bitirip araçtan atlıyor.

İçerde çalınacak bir şey bulamadığı görülen hırsız, olay yerinden uzaklaşıyor. (Abdurrahman Tetik-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Kadınların gece çalışmasıyla ilgili yönetmenlik Resmi Gazetede

Kadınların gece çalışmasıyla ilgili yönetmenlik Resmi Gazetede

2017-08-19 07:12:12

​Kadınların gece çalışmalarıyla ilgili hazırlanan yönetmenlik Resmi Gazetede yayımlandı.

Bitlis'te FETÖ operasyonu: 10 gözaltı

Bitlis'te FETÖ operasyonu: 10 gözaltı

2017-08-18 23:42:35

​Bitlis merkez ve Mardin ilinde FETÖ yapılanmasına yönelik gerçekleştirilen operasyonda 10 kişinin gözaltına alındığı ve çok sayıda doküman ele geçirildiği bildirildi.

Namaz eğitimini tamamlayan çocuklar camide buluştu

Namaz eğitimini tamamlayan çocuklar camide buluştu

2017-08-18 23:26:45

Kur'an Nesli Platformu tarafından "Ağustos Ayı Namaz Ayı" etkinlikleri kapsamında, namaz eğitimi alan çocuklar camide buluştu.

TÜM HABERLER

950 yeni hakim ve savcı alınacak

​Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, yeni 950 hakim ve savcı alınacağını, sınavın 24 Aralık'ta yapılacağını duyurdu.

İşitme engelliler için umre ödüllü bilgi yarışması

​Diyanet İşleri Başkanlığı ve Kayseri İl Müftülüğünde İşitme Engelliler Koordinatörlüğü tarafından "İşitme Engelliler İçin Umre Ödüllü Bilgi Yarışması" düzenlendi.

Yakalanan PKK'li saklanan malzemelerin yerini gösterdi

​Mardin'in Savur ilçesi kırsalında daha önce yakalanan PKK'linin yer göstermesi sonucu çok sayıda malzeme ele geçirtildi.

Şanlıurfa’da FETÖ davaları devam ediyor

​Şanlıurfa’da 5. Ağır Ceza Mahkemesinde mahkeme heyetinin karşısına çıkarılan 104 FETÖ üyesinin yargılandığı davada 10 kişi için tahliye kararı çıkarken diğerlerinin yargılanmaları devam edecek.

Gaziantep'te hırsızlık operasyonu: 2 gözaltı

Gaziantep'te çalıntı araç ile hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi adliyeye sevk edildi.
TÜM HABERLER