A A A

Araç soygunu girişimi kameraya yansıdı

Eklenme : 2017-06-19 14:38

DİYARBAKIR - Diyarbakır’da 3 kişilik bir hırsız ekibi tarafından bir araca soygun girişiminde bulunuldu.

Araç soygunu girişimi kameraya yansıdı

Diyarbakır’da bir siteye girerek keşif yaptıkları gözlenen 3 kişilik hırsız ekibi, gözüne kestirdikleri bir aracın camını kırarak soygun girişiminde bulundu.

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde bulunan Öncü oğulları sitesinde gerçekleşen hırsızlık girişimi bir işyerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde ilk başta 3 kişilik ekip sitenin tamamını gezip keşfettikten sonra dışarı çıkıp aralarında anlaşıp gözüne kestirdikleri bir aracı soymak için bir arkadaşını gönderdikleri görülüyor. Siteye tekrar giren hırsız eline uzunca bir eldiven geçirdikten sonra profesyonel bir şekilde aracın camını kırdıktan sonra içerisine girip her yeri didik didik arıyor. O esnada arkadaşlarından bir tanesi tekrar içeri girip etraflıca keşif yapıyor. Keşif yapan arkadaşları çıkınca iş başındaki hırsızda işini bitirip araçtan atlıyor.

İçerde çalınacak bir şey bulamadığı görülen hırsız, olay yerinden uzaklaşıyor. (Abdurrahman Tetik-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Peygamber Sevdalıları bayramlaşma programı

Peygamber Sevdalıları bayramlaşma programı

2017-06-24 18:17:13

​Peygamber Sevdalıları Platformunun, farklı illerde düzenleyeceği bazı bayramlaşma programlarının yer ve zamanı belirlendi.

Hizbullah Rehberi Gümüş’ten Ramazan Bayramı mesajı

Hizbullah Rehberi Gümüş’ten Ramazan Bayramı mesajı

2017-06-24 18:07:02

​Hizbullah Cemaati Rehberi Edip Gümüş, Ramazan Bayramı vesilesiyle yayımladığı mesajda Müslümanlar arasında kardeşlik bağlarının güçlendirilmesine, ittihad ve vahdetin Müslümanlar için tek çare olduğuna vurgu yaptı.

Gaziantepli ihracatçılar rotayı Katar'a çevirdi

Gaziantepli ihracatçılar rotayı Katar'a çevirdi

2017-06-24 18:00:55

GAİB Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, bazı Arap ülkelerinin ticari ve diplomatik ilişkilerini sonlandırdığı Katar’a ihracatı artırmak için çalıştıklarını söyledi.

TÜM HABERLER

Hatay Valiliği: 5 canlı bomba yakalandı

Hatay Valiliği, Suriye’den Türkiye'ye canlı bomba eylemi yapmak üzere gönderilen 5 kişinin yakalandığını açıkladı.

Kuaförlerde bayram yoğunluğu

Batman'da Ramazan Bayramı arifesinde müşteri yoğunluğu yaşayan kuaförler, gece geç saatlere kadar mesai yapıp, bayram bereketinin sevincini yaşıyor.

Hollanda’daki iş adamlarından hayra teşvik

Dünyanın dört bir yanındaki yardım faaliyetlerini sürdüren Hollanda merkezli Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-Ebrar, Ramazan’da Hollanda’daki gurbetçi iş adamlarıyla daha büyük projelere imza attı.

"Bayrama ulaşmanın buruk sevincini yaşıyoruz"

Ramazan Bayramı'nın İslam âleminin kurtuluşuna vesile olmasını dileyen Gaziantep’teki siyasi parti, STK ve kurum temsilcileri, Ramazan ayının ardından bayrama ulaştıklarını ancak buruk bir sevinç yaşadıklarını söylediler.

Gaziantep’te arefe günü mezarlıklar ziyaret edildi

Her bayram öncesinde olduğu gibi Ramazan Bayramı arefesinde Gaziantep’te vatandaşlar kabir ziyareti yaparak vefat eden yakınlarına dua etti.
TÜM HABERLER